Sayfa 1/285 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2280 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,567

GOLTS - Göltaş Çimento

GOLTS - Göltaş Çimento

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay görülebilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. kim nerden alsa eline yapısıyor..yahu aldım...baska yerde ıslem yapıp kar ettım bu yedı..5 ıs gunudur..8 bın para kazanmısım..bu ne kazandıysam yemıs..ustelık satıp 10 kademe alttan alıslarım olmasına ragmen..nasıl bır kor kuyusun arkadas sen..vallahı guluyorum..daha burdanda satıp alttan almak herhalde buyuk sans olurkı bende o sans yok..).ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    Yeni başlık hayırlı olsun diyerek ilk sayfada yerimizi alalım.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

4. Hayiri Falan kalmadi golts Bizi batiracak

5. Yeni Başlığımız Hayırlı olsun .Allah utandırmasın....ytd.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İnşallah hepimize hayır ve sabır getirsin

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

Sayfa 1/285 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •