Sayfa 52/101 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 409 - 416 arası.

Konu: orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

1.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    birkac sayfa önceki toplu alinti mesajlarini okumanizi oneririm....

bol kazanclar
    Hocam sizi günlük takip ediyorum ve okuyorum mallarımızı kaptırmayalım anlamında tavhl olgunlaşıyor demek istedim...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    TAVHL

maliniza sahip cikin arkadaslar ...

algiya yenilmeyin ...
    Bugun ilave bile yaptim 😉

3.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    sayin se7en bu grafigi pc progrmindan duzgun cizilmis ve hedefinde goruldugu bi sekilde cizip atmaniz mumkunmudur ...

aslinda ayni cizgi numara ve harfler kullanilacak lakin daha anlasilir olur diye dusunuyorum .....
    bu da süslü grafimiz...

4.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    bugun sirf bir forumdasin mesajini gec gormemin mahcubiyeti uzerine onun hatrina karaladigim bir grafigi buraysda koyuyum egitim calismasi olsun ..

TKFEN

arkadaslar el yordamiyla cizilmis ve sadece mantaliteye vurgu yapan kabataslak bir cizim ...

hisse model portgfoye falan girmedi bu seviyeldrden girmeside soz konusu bile degil ..

bunu altini cizerek belirmek istiyorum ....

sadece teknik mantaliteye dair egitim amacli paylasiyorum ...

benim cizimler telden el yordami susu pusu yok kusura bakmayin

grafik 5 tepesi uzerinde X ile isaretli fiyat hareketini tekrarlamasi olasi diyor ....

sirketin temeline beklentisime haberime bilancosuna dair bi fikrim yok .... izleme listemdede degil ...

o yuzden sadece teknik egitim amacli bakmanizi rica ediyorum .
     Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    sayin se7en bu grafigi pc progrmindan duzgun cizilmis ve hedefinde goruldugu bi sekilde cizip atmaniz mumkunmudur ...

aslinda ayni cizgi numara ve harfler kullanilacak lakin daha anlasilir olur diye dusunuyorum .....
     Alıntı Originally Posted by se7en Yazıyı Oku
    bu da süslü grafimiz...

tesekkurler sayin se7en ...

inceleyecek arkadaslardan ricam yukarida alintiladigim aciklamalar cecevesinde incelemeleri ...

1 3 5 daha yatay yorumlanirsa ( kapanis bazli bakarsak ) ki bu sadece mantalite anlatimi oldugu icin onemi yok x yolculugu baslamis bile denilebilir ...

5.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    tesekkurler sayin se7en ...

inceleyecek arkadaslardan ricam yukarida alintiladigim aciklamalar cecevesinde incelemeleri ...

1 3 5 daha yatay yorumlanirsa ( kapanis bazli bakarsak ) ki bu sadece mantalite anlatimi oldugu icin onemi yok x yolculugu baslamis bile denilebilir ...
    bayrak formasyonu çıkıyor sanırım...

6. Sn Aksakal zorlasam sanki dikdörtgen formasyonu da çıkacak. burada önemli olan formasyondan daha çok 1,2,3,4,5 oluşumu mu veya yükselişin dinlenmiş olması mı..

7.  Alıntı Originally Posted by se7en Yazıyı Oku
    bayrak formasyonu çıkıyor sanırım...

maalesef hayir ...

bu cizim benim bahsettigim olaydan uzak ...

ben bayrak olarak yorumlamam .... daha dogrusu ben formasyonlarinisimlerine sekillerinede o kadar takilmam ...

bence dogru yorum bu cizdiginizden ziyade onceki cizimin ust bandinin bir prca daha yatay hale gelip 1 3 5 tepelerinde yukselen vmeyle devam etmesi ...

daralan degil genisleyen bir ucgenin bitmemis ve bitmeyecek halini andirmali .... ucgen sanki sivri ucundan 1/3 oraninda kesilmis gibi bir tablo cikmalo ...

arkadaslar bu bahsettigim aekle cok farkli kisiler farkli kitaplar farkli isimler koyar farkli yakistirmalar yapar....
    daha once dedigim gibi isme geometrik uyuma milimetrik sekilssellige takilmamak gerek ....

burda olay 1 3 5 hareketlerindevolarirenin artmasi neticesinde 5 noktasinin kirilimindan sonra formasyondan onceki hareketin tekrarinin beklenmesidir ....

8. sayin se7en son mesajim isiginda cizimi yenilerseniz aslinda 5 noltasinin asilip pull back ini bile yaptigi gorulecektir

Sayfa 52/101 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •