Sayfa 23/195 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    hisse senedi fonu sabit getirili değildir de...yabancı borçlanma araçları fonu sabit getirili mi....Ben de araştırayım...Doların çıkış trendine girdiğinde denemek lazım...
    USD bazlı olunca sabit getirili fon bulmak Türkiye'de zor zaten. İki fonda da sabit getiri mevcut değil malesef. USD ile de alınabiliyormuş bu fonlar. Hergün fiyatlar TL ve USD cinsinden veriliyor. Eurobond alınabilir fon yerine onunda vergi durumlarıyla uğraşmak gerektiği için biraz sıkıntılı.

Yazın Arsa... Kışın Borsa

Evet gördüğünüz gibi Para piyasası fonlarına alışkın kimseler için elverişli değil...
    Para piyasası fonlarına devam.......Dalgalanmayı yaşamak için direk gidiyorum hisse senetlerine...Para piyasası fonları ve hisse senedi alımları arasında geçiş yapmak kolay oluyor...diğer fonlarda satacaksın iki gün bekleyeceksin...bana göre değil...sizi bilmem..Zaten hisse senedinde bekliyoruz..Kim çıkardıysa beklemeyi

4. Cevaplarınız icin çok teşekkür ederim yönlendirdiğiniz eurobond sayfasındasınız yazdım

Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    Cevaplarınız icin çok teşekkür ederim yönlendirdiğiniz eurobond sayfasındasınız yazdım
    siz direk sorma yerine ....önce sayfalara bir göz atsaydınız...eminim sorularınızın cevabı fazlasıyla vardı...

8. İşbankasında hesap acmadan iş portfoy alabiliyor muyuz ? Vakıfdan alabilir miyim ?

Teşekkürler

Sayfa 23/195 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •