Sayfa 1393/1527 İlkİlk ... 39389312931343138313911392139313941395140314431493 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,137 - 11,144 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. deniz ve akadian hocam özel kutunuza bakabilir misiniz acabA?

2. Kozal 45.04 civarından tepki gelmeli. Yoksa 43,30 civarı güçlü destek mevcut. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Yuhhh işi gücü bıraktılar fanteziye başladılar, sanırım kozalda buralarda bir GAP vardı o da kapandı. Kozaa almıştım ilk yükselişte de vermiştim ama daha güzel şey geldi başıma bu sefer krdmd de kitliyorlar, bu gidiş hiç iyi görünmüyor da bakalım nereye kadar, dertleri ne bu hisselerin dayak yiyoruz çüş diyen yok

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Mahkeme beklentimi yazmadım ama kozala satış gelip Gubrf e alış gelmesi düşündürücü.
    Mahkeme derken söğüt diyorsunuz . Ben sahiplik davasını kastetmiştim.?

Hocam geçen gün bloomberge babadan madenci bir yönetici beyfendi çıktı. Çok samimi ve düz konuştu , program çok kısaydı. Aklımda kalan şu oldu , madencilerin ruhsat güvenliği yok. Her sene yenilenme ve sahaya başkasını dahil etme olayı varmış. Yani istenilmeyen birilerinin madencilik yapma şansı yok . Anladığım buradan aslında kozalakların divlette kalması o kadar kötü gelmedi bana. Temettü versin çok şey değişir zati. Kötünün kötüsü var davalar bitecek elbette ama 10 yıl felan çok abartı .

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Gecen hafta 6.10 liradan biraz ADANA bozdurdum 5.89 dan koza aldım. Simdi ise Koza 5.82
    ADANA 7.22
    işte borsa böyle birşey
    Hocam aynı hataları hep yapıyoruz.Portföy gün geçtikçe eriyor.
    Aslında temiz kağıt bulup yatacan.
    Uçacak kaçacak denen hisselerede kulaklarını tikayacan.
    Alıp yattığın hisseyide her gün her gün ekran izlemiyeceksin.Günde 2 sefer baksan yeter.O bile fazla.

6. Yılda 4.25 TL karı olan ipeke, 4.83 TL. Uyduruk lotlarla maymuna çevirdiler hisseyi )))

7.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Mahkeme derken söğüt diyorsunuz . Ben sahiplik davasını kastetmiştim.?

Hocam geçen gün bloomberge babadan madenci bir yönetici beyfendi çıktı. Çok samimi ve düz konuştu , program çok kısaydı. Aklımda kalan şu oldu , madencilerin ruhsat güvenliği yok. Her sene yenilenme ve sahaya başkasını dahil etme olayı varmış. Yani istenilmeyen birilerinin madencilik yapma şansı yok . Anladığım buradan aslında kozalakların divlette kalması o kadar kötü gelmedi bana. Temettü versin çok şey değişir zati. Kötünün kötüsü var davalar bitecek elbette ama 10 yıl felan çok abartı .
    Çok kafa yorma :-) bıyıklı ne derse o olur :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Kozal 45.04 civarından tepki gelmeli. Yoksa 43,30 civarı güçlü destek mevcut. Ytd.
    44.98 görmüş. Düşüş sona ermiş olmalı diye ümit ediyorum.

Seçim öncesi varlık fonu koza grubunu yukarı çekip "bakın ekonomimiz süper" derler diye tahmin ediyordum. Bakalım ne olacak?

Sayfa 1393/1527 İlkİlk ... 39389312931343138313911392139313941395140314431493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •