Sayfa 53/1527 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAA TRADE
    yarın bu kozadan kısmetse ekmek çıkmalı saatlikte trend desteğinde
    7,69-8,05 .. marj iyi cidden
    ah 8,05555 şunu yarın kırıp kalıcı olsak
    Topiklerde her yazılanı okuyup, değerlendirmeye alan Spekülatör izleyicileri var...Bir hissenin topiğinde hem holdingin başkanı hem de spekülatörü olan bey le yazıştım, en sonunda kendisi telefonunu da verdi, telefonla da görüştüm... ...Topikler çok şeffaf yani.... ..rakam yazmaya çekiniyorum...Ya öteliyorlar, ya da tersini uyguluyorlar..

tmsn analizi için teşekkürler deniz hocam. sabah da kozal, kozaa, ipeke üçünü bir arada yorumlamıştınız, yorumunuzu da akıl süzgecimden geçirip, kozaa'dan (7.84) ipeke'ye (6,03) geçtim, sonra yine kozaa'ya döneceğim kısmetse.

Allah razı olsun sizden (ve diğer iyi niyetli paylaşım yapanlardan da), değerli paylaşımlarınıza müteşekkiriz. hepimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum. iyi geceler.

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    POLHO
    tahtanın sahibi deniz. Patron 3 aylıkta mal almış ve hisse 3 aydır toplanıyor
    5,68 e yakın mallanıp %50 sini 7,36 ya yakın yerden verip diğer yarısını
    7,36-9,81 band aralığından şutlanırdı.
    9,80 potansiyeli orta vadede rahat var bunun
    Hocam teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by callbilgi Yazıyı Oku
    arçelik yorum ve analizi rica etsek. Iyi akşamlar.
    arclk
    asıl almamız gerekn yer kırmızı 200 günlüğü kırıp onayı da almış 15tl de
    19,50 yi görürü bu hisse

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    topiklerde her yazılanı okuyup, değerlendirmeye alan spekülatör izleyicileri var...bir hissenin topiğinde hem holdingin başkanı hem de spekülatörü olan bey le yazıştım, en sonunda kendisi telefonunu da verdi, telefonla da görüştüm... ...topikler çok şeffaf yani.... ..rakam yazmaya çekiniyorum...ya öteliyorlar, ya da tersini uyguluyorlar..
    mesaj alındı

6.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    tmsn analizi için teşekkürler deniz hocam. sabah da kozal, kozaa, ipeke üçünü bir arada yorumlamıştınız, yorumunuzu da akıl süzgecimden geçirip, kozaa'dan (7.84) ipeke'ye (6,03) geçtim, sonra yine kozaa'ya döneceğim kısmetse.

Allah razı olsun sizden (ve diğer iyi niyetli paylaşım yapanlardan da), değerli paylaşımlarınıza müteşekkiriz. hepimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum. iyi geceler.
    6,09 üzerinde olan ipeke tutulur 6,35 ara direnç asıl yeri 6,50-6,51.

7. cümleten iyi geceler
    seans içi çok olamıyorum işimden dolayı akşam müsait olduğumda coğunlukla burdayım.

iyi akşamlar, müsait olduğun bir ara Enerjisa için de yorum yaparsan sevinirim.

Sayfa 53/1527 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •