Sayfa 1421/1527 İlkİlk ... 42192113211371141114191420142114221423143114711521 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,361 - 11,368 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    sayın uçanlaz,konuya giriyorsunuz,benim sözüm ilk arkadaşa,adamlar venezüalla altınını kozal çıkıyormuş diyecek kadar pervasızlaşmış,ben bu konu ile konusurken araya giriyorsunuz,sonrada kafanız gittimi demenden önce kime cevap yazdığımı okursanız,daha iyi anlar birbirimize uslubumuzu bozmamış oluruz....

ahlatçının yaptığını doğru bulmadığımı söylemeliyim.muz cumhuriyeti değil burası. haddini aşmış
    Uslub bozulmaz çocuk degil ortağız..buna gerek yok..uslub neyse cevapta ona göre olur.. ben kibarca hitap ediyorum.. yanlis algilama varsa özür kendi adıma..
    Beni alintilayip cevabı kuscu35 e verdiysen eğer..sadece ben alintilandigim icin cevap bana verilmiş ve suclama bana yapilmis olarak algilanir her kim sonradan bu measaji okursa ki ben de bu yuzden öyle anladim..sorun burada sanırım ustad..

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Uslub bozulmaz çocuk degil ortağız..buna gerek yok..uslub neyse cevapta ona göre olur.. ben kibarca hitap ediyorum.. yanlis algilama varsa özür kendi adıma..
    Beni alintilayip cevabı kuscu35 e verdiysen eğer..sadece ben alintilandigim icin cevap bana verilmiş ve suclama bana yapilmis olarak algilanir her kim sonradan bu measaji okursa ki ben de bu yuzden öyle anladim..sorun burada sanırım ustad..
    malesef,yazısırken size söylenmemiş cümle size gitmiş gibi oldu,ben özür dilerim.
    ama sosyal medyada bazı kişilerin söyledikleri akıl alır gibi değil,bunu bir şikayet ve üzüntü olarak söylüyorum. ve buna bazı insanlar inanıyor,bu dahada üzücü

3. Türk Piyasasi iran yaptırımı ve s400 olaylarını fiyatliyor kanımca .

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    malesef,yazısırken size söylenmemiş cümle size gitmiş gibi oldu,ben özür dilerim.
    ama sosyal medyada bazı kişilerin söyledikleri akıl alır gibi değil,bunu bir şikayet ve üzüntü olarak söylüyorum. ve buna bazı insanlar inanıyor,bu dahada üzücü
    Estağfurullah abi..
    Aynen katiliyorum
     Alıntı Originally Posted by etnaxy Yazıyı Oku
    Türk Piyasasi iran yaptırımı ve s400 olaylarını fiyatliyor kanımca .
    Dün 17 gibi hepsinden mi bilmiyorum ama en azından ben de takipteki kallafi hisselerin hepsinden aynı anda sert bir çıkış oldu.. kazalarında düşüş trendine denk geldi ve fazlasiyla etkilendiler..ayni hisseler bugünde iyi durumda değil.. bununla ilgili hicbir bilgiye ulaşamadım varsa ulasan seviniriz bilgilendirirse.. cok acik sekilde belli ki bir buyuk yatırım fonu sert bir çıkış yaptı.. nekadarlik bir boşaltmadir bu ve dovize mi girmistir bilemem..
    Mdal uyardi birkaçkez bu piyasa da her an sorun oluşabilir secim oncesi ve sonrasi diye ama yine bir kotu olayi seçimi vs yine tl de ve borsadayken karşılamayı birkez daha becerdim kendi adıma.. helal olsun..boyle durumlar kozalar icin avantajda diyemiyorum ki hicbir olumlu haber akışı yok bu yakınlarda.. su söğüt icin anlasma haberini beklemekten baska çaremiz kalmadı kisa vade de. . Tabii anlasma yapılırsa..

5. kozal ve ipek neden düşmüyor
    kozaa artıdayken kozal ve ipek eksiye düşüp kozaayıda aşağılara çekiyordu
    şimdi neden yukarı çekemiyorlar.

borsanın eşittir kumar
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

6. Sent from my iPhone

7. Endeks kizarinca kozaalaklar gider sözümüzde iptal oldu ya.

8. KOZAL pastası nasıl acaba

Sayfa 1421/1527 İlkİlk ... 42192113211371141114191420142114221423143114711521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •