Sayfa 432/890 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Dedim de mi size. Kötü düşünmeyin hayata bağlanın. .
    Bazıları istese de bağlanamazlar hayata, zira dertleri üzüm yemek değil.

Bir çift sözde kısa vadecilere, bu hisse sabır hissesidir. Uzun vadeci, ihtiyacı olmadığı birikimlerini yatıran, zaman kısıtı olmayan adamların hissesidir. TL bazlı istikrarlı bir yükselen trendi vardır. Dolar bazlı düşenini de kıracağını öngörüyorum ancak bu öyle paldır küldür olmayacaktır. Turkcell in hareketleri toktur, yavaş ama emin adımlarla ilerler. Sabrı olmayanı sırtından ata ata ilerler.

Aslolan değerdir ve bu hisse çok değerli. Özellikle gizli değerleri çok fazla olan bir şirket ve önümüzdeki dönem bu gizli değerler peşi sıra ortaya çıkıp değerlemelere yansıyacak. Buralarda her gün yazmaya gerek yok, içi boş vizyonsuz siyasi yazanların saçmalıklarını zaten okumadan geçiyorum. Yatırımcı iseniz sizde öyle yapın.

2. Şu hayata bağlanma/bağlanamama ikilemini ben tartışmaya açtığım için sanırım burada içi boş vizyonsuz ve siyasi yazışma yapmak ile ben itham ediliyorum. Tabiki eleştiri hakkınız, hakaret içermediği sürece. Yaşım 52. Hayatımın hiçbir döneminde bir siyasi parti ile ilişkim olmadı, üyeliğim bulunmadı, siyasi hiçbir bağım beklentim ve çıkarım yok. Siyasi konuşmayıda aslında hem beceremem hem de yapmam. Burada yazdıklarım hayatın gerçeği. O program reklam amaçlı yapılan bir söyleşiydi. Sonuna kadar da kendi görüşüm olarak ve inandığım için bunu savunurum. Bir diğer husus üzüm yemek olayı. Ben küçük yatırımcı değilim. Yatırım hacmim yaklaşık 1 milyon tl dir. Ben manyakmıyım buradan para kazanmak istemeyeyim. Ben de o pembe söyleşiye aldanıp yüklü girdim. Derdim de biran evvel gitmek. TURKCELL senin olsun. Bağlanmaya devam et değerli arkadaşım.

3. Epeydir ilk defa beğendim Turkcellin tahtasını. Bu kez durum farklı. Bir temel atma töreni yapıldı sanki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514

Turksel ve ...

Bu Hisse'de nekadar çok masalcı var..
    Bir zamanlar Tümosan sayfasında da benzeri hikayeler vardı..
    Gelinen noktayı gördük..
    Kepez, Telekom ve benzeri kuruluşları sanki başka ülkenin hükümeti iç etti..O Hissedarlara sorun bakalım,kaç para temettü alıyorlarmış,. ??
    Şimdi varlık fonu Turkcell in kazancından,ortaklarına ve fona temettü verecekmiş he.??
    Geçmiş yıllarda ki uygulamalari görmesek,bilmesek, inanacağız da.gercekler hiç de öyle değil..
    Ha,Bende isterim ülkemin varlıkları ve vatandaşların hakları korunsun...Lakin hiç güvenim yok..
    Umarım ,hikaye nin mutlu olanları bekleyen ve dinleyenler olur..

5. Elinde hissesi olmayan adam belli ki malı kaptırmış ya da alamamış. Şimdi de fesatlığından çatır çatır çatlıyor. THY de yakalanmış zaten Allah cezasını veriyor, bir de bunu kaçırmış. Bıçağı saplamışlar, tcell ile kanırtıyorlar. Niyeti bozuk adamın her işi ters gider, vesselam!

6. Ne dediğini...kime dediğini bir anlasak. Sen kendi yazdıklarını okuyunca anlıyormusun değerli arkadaşım. Ortaya yazíp hisseyle alakasız konularda yazarak bizim kafamızı yorma.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu Hisse'de nekadar çok masalcı var..
    Bir zamanlar Tümosan sayfasında da benzeri hikayeler vardı..
    Gelinen noktayı gördük..
    Kepez, Telekom ve benzeri kuruluşları sanki başka ülkenin hükümeti iç etti..O Hissedarlara sorun bakalım,kaç para temettü alıyorlarmış,. ??
    Şimdi varlık fonu Turkcell in kazancından,ortaklarına ve fona temettü verecekmiş he.??
    Geçmiş yıllarda ki uygulamalari görmesek,bilmesek, inanacağız da.gercekler hiç de öyle değil..
    Ha,Bende isterim ülkemin varlıkları ve vatandaşların hakları korunsun...Lakin hiç güvenim yok..
    Umarım ,hikaye nin mutlu olanları bekleyen ve dinleyenler olur..
    Doğru yazanı bu köyde siyasi olmakla veya art niyetle suçluyorlar. Gerçek siyasi yandaş karekter...ler.

8. [IMG][/IMG]

Sayfa 432/890 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •