Sayfa 480/890 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Burada yazanların hiçbirinin elinde yok, satıp gittiler, neredeyse hepsi çorbacıydı. Ava geldiler av oldular
    Cahillik mutluluktur!

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Burada yazanların hiçbirinin elinde yok, satıp gittiler, neredeyse hepsi çorbacıydı. Ava geldiler av oldular
    55.50 oldu da ben mi görmedim...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3. Bir de yazdıklarında 40 yıllık uzun vadeci değer yatırımcısı gibi yazanlar yok mu bitiyorum. Bu demode ayaklardan vazgeçmeyip çok komik duruma düştüklerinin farkında dahi değiller, dahası farkında olunduğunun dahi farkında değiller. Akılları sıra temel analiz kasıp ucuzluğu vs beklentileri sıralamayla koskoca dev şirketin hissesine gaz verebileceklerini sanacak kadar da saflar, ama sorsan memleketin en kurnazı kendileri.

Son 20 sayfa böyleleri ile dolu. Hisse biraz kımıldadı ve hepsi fısssss

Cahillik mutluluktur!

Ölü taklidi yapın biraz da hisseyi kötüleyin..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

5.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Ölü taklidi yapın biraz da hisseyi kötüleyin..
    İşe yarayacaksa yaparız. Bu hisseden bir cacık olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bir de yazdıklarında 40 yıllık uzun vadeci değer yatırımcısı gibi yazanlar yok mu bitiyorum. Bu demode ayaklardan vazgeçmeyip çok komik duruma düştüklerinin farkında dahi değiller, dahası farkında olunduğunun dahi farkında değiller. Akılları sıra temel analiz kasıp ucuzluğu vs beklentileri sıralamayla koskoca dev şirketin hissesine gaz verebileceklerini sanacak kadar da saflar, ama sorsan memleketin en kurnazı kendileri.

Son 20 sayfa böyleleri ile dolu. Hisse biraz kımıldadı ve hepsi fısssss

Evet ben fıss mesela 15. 4 dan hepsini sattım çıktım tcell den bir haftada böyle hacimli bir hissede %10 kötü mü? 14.15 maliyetim vardı. Herkesin kendine göre hedefi vardır. O yazan çizen laf attıklarınızın sattıklarını sanmam ama. Tanıdığım kadarıyla onlar daha uzun vadecidir.

Gittim ama arpacı ile aranızı bulayım isterim olumlu ortamlarda arpacı yorum yazmaz. Uzun vadecidir. Kavgayı da sevmez. İlk sürtüştüğünüz mesajlarda bir yanlış anlaşılma durumu var. Az çok benzer mentalitede olan insanların bir biri ile taştışması gereksiz. Ben kısacıyım çorbacıyım benle kavga edebilirsiniz

Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    İşe yarayacaksa yaparız. Bu hisseden bir cacık olmaz
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Evet ben fıss mesela 15. 4 dan hepsini sattım çıktım tcell den bir haftada böyle hacimli bir hissede %10 kötü mü? 14.15 maliyetim vardı. Herkesin kendine göre hedefi vardır. O yazan çizen laf attıklarınızın sattıklarını sanmam ama. Tanıdığım kadarıyla onlar daha uzun vadecidir.

Gittim ama arpacı ile aranızı bulayım isterim olumlu ortamlarda arpacı yorum yazmaz. Uzun vadecidir. Kavgayı da sevmez. İlk sürtüştüğünüz mesajlarda bir yanlış anlaşılma durumu var. Az çok benzer mentalitede olan insanların bir biri ile taştışması gereksiz. Ben kısacıyım çorbacıyım benle kavga edebilirsiniz
    Hehehe Estağfirullah, siz aslanlar gibi yazdınız dürüst şekilde, saygım yüksek sizin gibi mertçe yazana. Burası borsa, herkesin farklı stili var elbette, kimi kısacı kimi trader kimi OV ci kimi UV ci...hepimiz farklı stil ve tarzlarımız ile piyasayı oluşturuyoruz.

Benim söz ve nüktelerim uzuncu ayağı yapıp niyetini gizleyen kendini tatlı su kurnazı sanıp aklınca kamufle olduğunu düşünen zerzavata. Bunlara tahammül edemiyorum, sanırım sizde edemiyorsunuzdur. 3 kuruş dünya menfaati için dürüstlüğü ayaklar altına alıp olmadık şaklabanlıklar yapmaya hiç gerek yok şu üç günlük dünya da hak verirsiniz ki.

Sayın arpacı ile sıkıntımız yok, özelden de ortayı bulduk kendisi ile.

Saygılar, kazancınız bereketli olsun.
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 480/890 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •