Sayfa 494/890 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    hepsi geçti hayırlı olsun.
    Çok şükür. Artık TVF yönetimi aldığına göre seri olarak verdiği sözleri tutmasını bekliyoruz.
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    hepsi geçti hayırlı olsun.
    Kayıtlı sermaye tavanı ile ilgili bir madde var mıydı?

3.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı ile ilgili bir madde var mıydı?
    Yoktu. Hele bi yönetim yeni kafayla işe başlasın.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Çok şükür. Artık TVF yönetimi aldığına göre seri olarak verdiği sözleri tutmasını bekliyoruz.
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler
    Hayırlı olsun,

Önümüzde kasımda ki 36 krş temettü var,

Çok hızlı ve doğru kararlar alınacaktır bundan sonra,moral önemli,

Teknoloji firmalarının önü açık,maalesef sorunlardan dolayı hak ettiği yerde değildi..

5.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun,
    Önümüzde kasımda ki 36 krş temettü var,
    Çok hızlı ve doğru kararlar alınacaktır bundan sonra,moral önemli,
    Teknoloji firmalarının önü açık,maalesef sorunlardan dolayı hak ettiği yerde değildi..
    Diğer şirket genel kurullarındaki ilgisizliği görüyordum şirketlerin küçüklüğüne bağlıyordum.
    Böylesi dünya çapındaki br şirkete de hiç ilgi yoktu.
    İki kişi tebrik teşekkür cümlesi konuştu. Geriye kabul edenler kabul etmeyenler faslıyla işi bitşrmeye çalıştılar. Tamam bitirsinler de bizim kafamızdaki soruları da cevaplandırsınlar, ortaklara hesap versinler.
    Ama ben yine de kök söktürdüm. Beni es geçmeye çalıştılar. MKK yı tebrik ediyorum, uyarım üzerine başkan hizaya geldi. MKK görevlisi de beni destekledi. Aslında çok güzel bir sistemimiz var ama bizlerde iş yok. Kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes 3 e alıp 5 e satma derdinde. Biraz kırpsalar atlasalar da diyeceklerimi dedim. benim içim rahat sorumluluğumu yerine getirdim.

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Diğer şirket genel kurullarındaki ilgisizliği görüyordum şirketlerin küçüklüğüne bağlıyordum.
    Böylesi dünya çapındaki br şirkete de hiç ilgi yoktu.
    İki kişi tebrik teşekkür cümlesi konuştu. Geriye kabul edenler kabul etmeyenler faslıyla işi bitşrmeye çalıştılar. Tamam bitirsinler de bizim kafamızdaki soruları da cevaplandırsınlar, ortaklara hesap versinler.
    Ama ben yine de kök söktürdüm. Beni es geçmeye çalıştılar. MKK yı tebrik ediyorum, uyarım üzerine başkan hizaya geldi. MKK görevlisi de beni destekledi. Aslında çok güzel bir sistemimiz var ama bizlerde iş yok. Kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes 3 e alıp 5 e satma derdinde. Biraz kırpsalar atlasalar da diyeceklerimi dedim. benim içim rahat sorumluluğumu yerine getirdim.
    Hocam bilgiler için teşekkür ederiz.
    Siz hangi konuları dile getirdiniz?

Turkcell gk brüt 0,3689190 tl kar payı teklifini onayladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Hocam bilgiler için teşekkür ederiz.
    Siz hangi konuları dile getirdiniz?
    62 milyon aboneli 34 alt şirketli onlarca ülkede faaliyet gösteren turkcelin piyasa değerinin 5 milyar dolar etmesi yakışmıyor..

Sayfa 494/890 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •