Sayfa 716/890 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Bedelodenmistir Guest
     Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Fikirlerini yazmana hiç kimse bir şey demiyor ama neden bu kadar küçümseyici bir dil kullanma gereğini duyuyorsun?

Ayrıca eğer sen bu hissenin değerini bulamamasının önündeki tek engelin imtiyazlı hisse durumu olduğunu ve bu durumun düzeltilmesi hali hariç hiç bir faktörün bu hisseyi yükseltemeyeceğini düşünüyorsan, ortada imtiyazlı hisse durumunun değişebileceğine ilişkin hiç bir gelişme ufukta görünmediğine göre, sen neden halen bu bakış açısına göre yükselmesi imkansız olan bir hisseyi elinde tutmaya devam ediyorsun?

Bak kardeşim, dediklerinin doğru ya da yanlış olmasının hiç bir önemi yok. Eğer sen bu tarz aşağılayıcı bir dil kullanırsan bizim gözümüzde küçülür , ama aynı düşünceleri nazik bir şekilde ifade etmeyi tercih edersen yücelirsin.

Seçim senin. Hangi tarz muameleyi görmek istiyorsan ona uygun davran.
    muamele yaşıyoruz yıllardır her türlü. ben bıktım bu muameleden salak ve koyun olarak güdülmekten.

tam bir akıl tutulması yaşanıyor.

Allah tan umut kesilmez.. Göklerden bir karar gelir diye bekliyoruz. İçimizden geçtiler zaten tahsisliyle. orada umut kalmadı.

aşşağılandığınızın farkında değilmisiniz 20 yıldır ? ne olması lazım göktaşı mı düşmesi gerekiyor ?

ne olup bittiğini anlamak bu kadar zor olmamalı.

neyse kim almış kim satmış eğilmişe devam o zaman..

2.  Alıntı Originally Posted by Bedelodenmistir Yazıyı Oku
    muamele yaşıyoruz yıllardır her türlü. ben bıktım bu muameleden salak ve koyun olarak güdülmekten.

tam bir akıl tutulması yaşanıyor.

Allah tan umut kesilmez.. Göklerden bir karar gelir diye bekliyoruz. İçimizden geçtiler zaten tahsisliyle. orada umut kalmadı.

aşşağılandığınızın farkında değilmisiniz 20 yıldır ? ne olması lazım göktaşı mı düşmesi gerekiyor ?

ne olup bittiğini anlamak bu kadar zor olmamalı.

neyse kim almış kim satmış eğilmişe devam o zaman..
    Aslında cakasını sattığın kadar uyanık ve kül yutmaz bir yatırımcı olmadığın ve zamanında çok kaybedip çokça bedeller ödemiş olduğun kullanıcı isminden anlaşılıyor.

Bu arada, biraz tekrar olacak ama sanırım imtiyazlı hisse durumu bu şirketin halka açılmasından bu yana var (yanılıyorsam düzeltirsiniz) demek ki sen alırken bu önemli hususu fark etmedin. Ayrıca, TVF'nin kısa veya orta vadede bu imtiyazından vazgeçeceğine ilişkin hiç bir işaret de ufukta görünmüyor dolayısıyla eğer ben senin yerinde olsaydım kendimle tutarlı olur ve bir mucizenin gerçekleşmesini bekleyeceğime...

Sanırım biz bir süre daha bu hisseyi elimizde tutmaya yani senin tabirinle aşağılanmaya devam edeceğiz ama hiç olmazsa sen kendini aşağılatmaya devam etmesen diyorum.

Anladın sen onu😊

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Sabret gönlüm turkcell'e
    Beni ancak Turkcell hisse senedi alan anlar
    Kapat çile kapısını girmesin Turkcell vefasızı
    BİST denen bu alemde
    Elbet beni para kaybeden anlar

Bedelodenmistir Guest
     Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Aslında cakasını sattığın kadar uyanık ve kül yutmaz bir yatırımcı olmadığın ve zamanında çok kaybedip çokça bedeller ödemiş olduğun kullanıcı isminden anlaşılıyor.

Bu arada, biraz tekrar olacak ama sanırım imtiyazlı hisse durumu bu şirketin halka açılmasından bu yana var (yanılıyorsam düzeltirsiniz) demek ki sen alırken bu önemli hususu fark etmedin. Ayrıca, TVF'nin kısa veya orta vadede bu imtiyazından vazgeçeceğine ilişkin hiç bir işaret de ufukta görünmüyor dolayısıyla eğer ben senin yerinde olsaydım kendimle tutarlı olur ve bir mucizenin gerçekleşmesini bekleyeceğime...

Sanırım biz bir süre daha bu hisseyi elimizde tutmaya yani senin tabirinle aşağılanmaya devam edeceğiz ama hiç olmazsa sen kendini aşağılatmaya devam etmesen diyorum.

Anladın sen onu��

Yatırım tavsiyesi değildir.
    kardeş varlık fonunun sen daha tadını alamamışsın belli ki körpe ve tazesin...

neyseki burada tahsisli gibi filmlik bir durum yok.. tadını çıkart..

5. Alıcı satıcı kurumlar yer değiştirse de BGC, Piramit ve QNB nin satışı yine 6 milyonu oldu.
    Onun bunun çocukları oyuna devam ediyor.
    Başlığı görüntüleyen 42 kişi olmuş. Helvayı iyi kavurun, hocaya da söyleyin selasını okusun.....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. Firma batmış demekki...

7. Yanlız... çok düşmüş diye dalmayın.. adamın ırzına geçerler..

Bedelodenmistir Guest
     Alıntı Originally Posted by alfabetagama Yazıyı Oku
    Firma batmış demekki...
    saçma bir mesaj daha..

gardaş firma dünya da ki top class firma ama gel gör ki ....

şu firmanın tek uygulaması teknolojisi 100 milyar dolara gidiyor amerikada...

neden düşüyor hepimiz biliyoruz ama söyleyemiyoruz..

Sayfa 716/890 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •