Sayfa 863/890 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Şaka mı yapıyorsunuz?
    Siz hiç fiber altyapılarıni kiyasladiniz mi?
    Gsmde her yıl aboneleri ttkoma kaptiran kim?
    Togg gibi bir kara delik de yok..
    Ukrayna da batan milyar dolarlar da yok

Ttkom>tcell
    Hocam Türk Telekom bayisi misin?
    Bu yıl, taahhüttüm doluyordu Tcellden Telekoma gidip geri gelerek Tcelin yeni abone kampanyasından yararlanmak istedim.
    TTKOM Kullandığım 2 gün boyunca aramaların bağlama süresi, ses kalitesi ve internet bağlantısı hızından nefret ettim.
    Hissedeki durumlar görecelidir lakin pratikte Türk Telekom Türkcell ile kıyas bile kabul etmez.
    eDİT: Hissenin buldozer gibi yükseleceğini düşünüyorum/hissediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : kaiserx; 22-12-2022 saat: 11:52.

2.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Hocam Türk Telekom bayisi misin?
    Bu yıl, taahhüttüm doluyordu Tcellden Telekoma gidip geri gelerek Tcelin yeni abone kampanyasından yararlanmak istedim.
    TTKOM Kullandığım 2 gün boyunca aramaların bağlama süresi, ses kalitesi ve internet bağlantısı hızından nefret ettim.
    Hissedeki durumlar görecelidir lakin pratikte Türk Telekom Türkcell ile kıyas bile kabul etmez.
    eDİT: Hissenin buldozer gibi yükseleceğini düşünüyorum/hissediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ttkom ile tcell'in ayni piyasa degerinde olmasına şaşıran bir arkadaşa cevap verdim.

Tcell in Gsm de kalitede Ttkom dan önde olduğunu bilmeyen yok.

Ama bu piyasa değerinin daha yukarıda olmasına yeter mi?

Fiberde açık ara önde olan Ttkom.

Ukrayna ve beyaz rusya gibi riskleri taşıyan Tcell

Ayni fiyatda olmalari supriz degil

3. Ne riski yahu bugun superonline + paycell 3 4 milyar dolar eder .

Gsm kalsın yine ttkom turkcell etmez .

Iş yapmaz togg bile her yil kapis kapia gidecek en kotu kamu alacak .

Ttkom fiberden baska neyi var . Oda 2 sene once idi artik superonline ve vodafone heryere girmeye basladi bile

4. Arpalik gorulmesi sıkıntı . Yahu deli ralli oldu daha aylik bantlarina gelemedi bu dana . Herkes kirdi deldi gecti . Hisse performans rezalet ama en kisa zamanda 100 milyar pd uzeri klube girer

5. 13 binlik supurrgeyi 24 ay 20 bine satiyor . Pasaj da ne ararsan var . Her turlu elektronik . Kredi karti kullanmadgn yerde paycell var hattina odeme dusuyor .

Gunlukdr kolayliklari var . Hisseyi burada tutanlar ahmak . Coktan 45 uzeri olmaliydi . Olmadigi her dakka firsat bence

6. Hissenn 2008 dibi 4 dolar . Kendilerine macera arayip 2001 dip yoklamasi yapti gecen sene 1 dolarda . Varmi 2001 e dip yoklamasi yapan bundan baska . Herkes 2008 dibi gorup orayi fersah fersah gecti bu daha 2 dolar olamadi 😀😀😀

Yabanci satsa bunuda gotururler ama satmiyor cok cok geride kaldi bu bence

7. Arcelkle.ayni pd de . Bukdr stratejik 50 milyon kisiye hizmet veren firma . Bayiler yabanci kayniyor . Herkes tcell den actiriyor hat

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Hissenn 2008 dibi 4 dolar . Kendilerine macera arayip 2001 dip yoklamasi yapti gecen sene 1 dolarda . Varmi 2001 e dip yoklamasi yapan bundan baska . Herkes 2008 dibi gorup orayi fersah fersah gecti bu daha 2 dolar olamadi ������

Yabanci satsa bunuda gotururler ama satmiyor cok cok geride kaldi bu bence
    Yabancının yılbaşından beri 180 milyon lot satışı var başka satan yok.Ama bu ucuz olduğu gerçeğini değiştirmez...

Sayfa 863/890 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •