Sayfa 760/999 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    Osmanlı menkulün birşeyden anladığı yok zaten .
    sistemlerinde devamlı hata buluyorum. geçen gün gümüş satım varantı aldım. matriksten takip ediyorum. gümüş düşüyor. bunların ekranı güncellenmiyor. aradım anlattım durumu .

aynı şekilde viop ta kontrat açtım stoploss veremiyorsun sisteme. hata veriyor.
    bana ekran görüntüsü atın diyor. ya ben sizinle mi uğraşacağım işlem mi yapacağım dedim.
    vioptaki faizi kendin hesaplıyorsun. bilmiyorlar.
    Çoğu aracı kurumda durum farklı değil .İşden anlayan çok az kişi çalıştırıyorlar .Boşda kalan elemanlarıda mt yapmışlar portfoy avına salmışlar onlarıda ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    bu paralarla daha iyi kar etmek mumkun degilmi turkiyede?
    bu cop oranlar
    2m!!
    mevduatın getirisine ellenmiyor üstüne koyuyor o yüzden tl de kalıyorum. birde 6.20 den aldığım benjaminler var onları bekliyorum.

3. Bu bıyıklı yabancılar bu Eurobond üzerinden para araklama işini son 25-30 senedir Malta, Virgin, Man, Cayman vb adalardan yapıyorlar. Ben daha yeni uyandım.

Bizim net hata noksan aslında bunların getir götür yaptıkları kendi paraları. Parayı vergisiz Eurobond olarak kendileri alıyorlar. sonra dönüşlerde getirip sonra geri götürüyorlar. Vergi avantajı sayesinde kendi şirketlerini tırtıklıyorlar.

adam temettü verse vergisi var. kar payı verse vergisi var.

en güzeli kendi şirketinin sattığı Eurobondu kendin al hiç vergi verme... adı yabancı aldı olsun. Sattıkları eurobondun en az %50 sini kendileri bıyıklı yabancı olarak aile fradı eş dost vs satın almıyorlarsa ben de bir moktan anlamıyorum.

incelemek lazım ama kimsenin dötü yemez bunları incelemeye...

biz en iyisi %4 USD mevduat faizine devam edelim, sesimizi de keselim. :-)

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Kendi ülkemizde 2. Sınıf yatırımcı muamelesi görmek bu demek

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

4. sizin gibi arkadaşlar satana kadar USDTRY de herhangi bir ralli beklemiyorum. çok fazla kişi var sizin gibi. size o benjaminin maliyeti 8 TL yi bulmuştur en az, yüksek TL faiz kaybıyla 7-8 aydır.

Alıntı Originally Posted by kerem_alici Yazıyı Oku
    mevduatın getirisine ellenmiyor üstüne koyuyor o yüzden tl de kalıyorum. birde 6.20 den aldığım benjaminler var onları bekliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu bıyıklı yabancılar bu Eurobond üzerinden para araklama işini son 25-30 senedir Malta, Virgin, Man, Cayman vb adalardan yapıyorlar. Ben daha yeni uyandım.

Bizim net hata noksan aslında bunların getir götür yaptıkları kendi paraları. Parayı vergisiz Eurobond olarak kendileri alıyorlar. sonra dönüşlerde getirip sonra geri götürüyorlar. Vergi avantajı sayesinde kendi şirketlerini tırtıklıyorlar.

en güzeli kendi şirketinin sattığı Eurobondu kendin al hiç vergi verme... adı yabancı aldı olsun. Sattıkları eurobondun en az %50 sini kendileri bıyıklı yabancı olarak aile fradı eş dost vs satın almıyorlarsa ben de bir moktan anlamıyorum.

Az evvel Kanada'daki faizlere bir bakayim dedim.

270 gunluk CAD faizi yillik 2.50% net dediler.

Orada alinan faizin burada bir de beyani ve gelir vergisi (15-35%) var..

Burada alinan sadece %15 stopaj ile kurtariyor.

Bizde yine iyi faiz var...

Yatin kalkin sukredin..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
    TL ve getirisi bir iluzyondur..

Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu bıyıklı yabancılar bu Eurobond üzerinden para araklama işini son 25-30 senedir Malta, Virgin, Man, Cayman vb adalardan yapıyorlar. Ben daha yeni uyandım.

Valla tosun bankası var bilirsiniz, bir tahvil sattılar 14 dolar faizli. Spk mpk hepsi onaylı. Vay babanın kemiğine dedim ne diyeyim

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Batar demiyorum .Banka kimin bilmiyorum ama bu kadar gelirinde düşüş hiç normal değil .Anormal bir düşüş var .Temkinli olmakda fayda var .Sonuçta bu banka tek değil .Ben tutmazdım parayı bu bankada sahsen .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    klasik arap bankası ,lubnan

Sayfa 760/999 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •