Sayfa 41/339 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 321 - 328 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Fabrikayı yabancılara satacaktı. Onun mu haberini yollayacak. Yokda yeni mağdurlara gel gel mı yapıyor?

2.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    Borsada birileri konuşuyor diye iş yapılmaz...
    biraz takas bilginiz olsaydi yatirim finanstan mal alindigini yabanciya virmanlandigini gorurudunuz ben konusmuyorum burda bilgi veriyorum takas incelemeyı ogrenirseniz bu anlattiklarimi sizde gorursunuz sonuc ortada ....

3. Gene konusturacaksiniz beni ucuz romani gecinde tahtada yapin yapacaginizi

4. gerçek alım olsa bu hemen salmaz bu kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    biraz takas bilginiz olsaydi yatirim finanstan mal alindigini yabanciya virmanlandigini gorurudunuz ben konusmuyorum burda bilgi veriyorum takas incelemeyı ogrenirseniz bu anlattiklarimi sizde gorursunuz sonuc ortada ....
    Yukarıdaki yorumunuzda takastan çok, birilerinin konuştuğundan bahsetmişsiniz... O konuşanlar kim? Ben de merak ettim şimdi. Yatırım uzmanları mı, spekler mi, yoksa mahalle kahvesindekiler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    Yukarıdaki yorumunuzda takastan çok, birilerinin konuştuğundan bahsetmişsiniz... O konuşanlar kim? Ben de merak ettim şimdi. Yatırım uzmanları mı, spekler mi, yoksa mahalle kahvesindekiler mi?
    sonuc ortada hisseyle ilgili bilgi verdim aylardir yerinde sayıklayan hisse aninda yuzde 10 prim yapti bu da bu hisedeki ilk postumdu

siz sanirim aylardir burda bekliyorsunuz ve buyuk zarardasiniz o yuzden sizi daha da uzmek istemem

7.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    sonuc ortada hisseyle ilgili bilgi verdim aylardir yerinde sayıklayan hisse aninda yuzde 10 prim yapti bu da bu hisedeki ilk postumdu

siz sanirim aylardir burda bekliyorsunuz ve buyuk zarardasiniz o yuzden sizi daha da uzmek istemem
    Daha toysunuz anlaşılan zamanla hepsi olur, bir gün gelir sadece kazandığın paraya bakarsın.
    Ben aylardır burdayım beni üzebilirsin

8. sanırım bundan daha iğrenç bir hisse görmedim, şu harekete bak

Sayfa 41/339 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •