Sayfa 254/339 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. bu kadar yorumu içinde %500 bedelli açıklanmasının Pazartesi fiyata nasıl yansıyacağını açıkca yazacak bir yorumcu yokmu.
    Hani ucacaktı.

2.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    bu kadar yorumu içinde %500 bedelli açıklanmasının Pazartesi fiyata nasıl yansıyacağını açıkca yazacak bir yorumcu yokmu.
    Hani ucacaktı.
    Teorik eşleşme görene kadar fikir beyan edemiyorum. Yukarı mi yapar aşağı mi yapar bilemiyorum. Normal koşullarda bile deli hareketleri vardı. Gerçekten pazartesi hareketin yönünden emin olan birisi var mı bilmiyorum..

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3. nşa.da bedelli olumsuz algılanır bedelsiz yükselişe vesile olur,fekat yükselen trenddeyiz.yükselişe devam eder diye düşünüyorum.tabi ki ytd

4. Beklenti/Yorum: skalası değişiyor ve yatırım ile büyüyor. 5x biz el atalım, 5x de şirket çalışıp kazansın. Kredi almak yerine sıfır maliyetli para kullanmak daha avantajlı olsa gerek. Yönetim umarım hesapları doğru yapmıştır. Halka açıklık oranı gereği benim adıma da (sormadan) karar vermiş oldu. Vebal oranı, halka açıklık oranı gereği yüksek olacaktır. Otoritenin de talebi bu hassasiyette değerlendireceğini/değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hayırlı olsun diyelim. Hayırlı bereketli kazançlar… Sağlıkla…

Arkadaşlar günaydın
    Güzel bir gün olsun.

Bedellide benim gördüğüm şirket artan karını ve artan fırsatları kaçırmamak ve karını daha da artırmak için üretimini artırmak istiyor.

Zaten patrondan ciddi bir para girişi olmuş.
    Bedelli ile bu para girişini mümkün kılıyor.

Bedelliye girmek istemeyenlerin hissesini de alma taahhüdü veriyor zaten patron.

Tabi 2 işgünü girmeyenlerin payları satın alıma açık olacak ben orada da almaya çalışacağım.

Genel itibariyle böyle bir dönemde üretimini artırmaya çalışan şirket,
    Gelen para ile ürwtim için alınmış kredileri ödeyip
    Yeni üretim bantları almayı planlıyorsa

Bu iyi haber demektir.

Bence geleceğimiz oldukça parlak.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    bu kadar yorumu içinde %500 bedelli açıklanmasının Pazartesi fiyata nasıl yansıyacağını açıkca yazacak bir yorumcu yokmu.
    Hani ucacaktı.
    yuksek bedelli düşük bedelliye göre bence daha iyi...afyon yuzde 5000 bedelli açıkladıktan sonra 11 tavan gitmişti....üstelik tavanlar yüzde 20 idi...bence eksi açar tavan kapamalı derim....

Bedelli her ne kadar yüksek olsa da Tuğçeye hayırlı olsun.

Şirketin hedefleri çok büyük ve gelecek 3-4 yılın siparişlerini almış ve
    ona göre de yatırımlarını planlamış durumda. Bedelli ile patron diyor ki;

şirketi büyütmek için ben taşın altına elimi koyuyorum dolayısı ile siz de
    koyun ki bankaların kucağında kıvranmayalım. Kardan gelen para ile büyümemiz zor.
    Yeni fabrika, yeni makinalar, uzun vade büyüme için Yalovada TOGG un yanında alınan
    30 dönüm arsa ve yurt dışı yurt içi beş yıldızlı firmalar ile 3-4 yıllık yapılan anlaşmalar.

Ana tablo bu. Bu hafta ne olur bilemiyorum ama orta ve uzun vadede enginlere sığmam taşarım
    diyor Tuğçemiz. Şahsım adına patrona güveniyorum ve bir problem görmüyorum.

Geriye sadece sabır kalıyor. O da bizde var mı emin değilim. Çünkü bizler sabırsız bir toplumuz.

Bekleyip göreceğiz.

Ya nasip.

Syg.

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    yuksek bedelli düşük bedelliye göre bence daha iyi...afyon yuzde 5000 bedelli açıkladıktan sonra 11 tavan gitmişti....üstelik tavanlar yüzde 20 idi...bence eksi açar tavan kapamalı derim....
    Ben de benzer şeyler bekliyorum.

Şimdilik uygun gidiyor

Güzel alım fırsatı verdi tabandan

Hisseye 5 kat daha para ödemesi gerekeceğini düşünenler kaçıyor.

Sonra da 20 tl’lik hisseyi 1 tl ye alabiliyorum.
    Patron çıldırmış.
    Bu pahalılıkta bu ucuzluk dyenler gelecek.

Tabi hisse o zamana 30 tl olmuş olacak.

Ama yeni 30 tl’lik hisselerden bolca alan ky’miz bu sayede aldığının 5 katı kadar 1 TL’lik hisse alma hakkına uyandığında

Ver coşkuyu

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 254/339 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz