Sayfa 51/185 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Madem hisse ucuz 1 TL ye kadar kendileri toplasın alan yoksa. Maliyetine gelince cikcam böyle 3 kağıt hisselere yatırım yapılmaz kumar oynanır ancak. Ytd.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Galip öztürk toplar diye umuyorum ben şahsen,iyice öldürdüler fiyatı çünkü,maliyetine gelen verecek,çok soğuttular yatırımcıyı...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. Süper 0'a doğru tam hız. ..

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 85 kuruşluk kağıdın tavanı 1.03 TL. Kaldıki kağıt 1.5 ay önce 1.50 leri görmüş. Benim görüşüm 1 TL lik bedellerinin satılması için kağıt çıkacaktır. Ama şimdi önce düşürüp topladıktan sonra güzel bir çıkış yapacaktır. Buna da sabır gerekli. 84 kuruştan alamamıştim. 82 kuruşa kadar düşürürlerse başka senetlerimi satıp buna girer uzun vade beklerim.

5. Şimdi borsa 95 binler seviyesinde bir çok senet çıktı. Bu da yatırım ortaklığı olduğuna göre sahip olduğu değerlerde artmıştır diye düşünüyorum. Bana bu silkeleme gibi geliyor. Bu nedenle yatırım yapacakların bu silkelemeyi iyi değerlendirmesi gerek. Ben kendi adıma değerlendireceğim. Düşüşün ne olacağını bilemem ama burnunu yukarı kaldırdığı an ( bir veya iki kademe yukaridan)alırım.

Son 3 aylık nakit değişim tablosu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Şimdi bu bedelli onaylanırsa ben alamıyorum. Peki elimdekileri bu fiyattan mı satmak zorundayım. Ya da bedelliye katılmak zorunda mıyım katılmazsam elimdekiler otomatik olarak satılacak mı? Bilgisi olan lütfen...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hasid63 Yazıyı Oku
    Şimdi bu bedelli onaylanırsa ben alamıyorum. Peki elimdekileri bu fiyattan mı satmak zorundayım. Ya da bedelliye katılmak zorunda mıyım katılmazsam elimdekiler otomatik olarak satılacak mı? Bilgisi olan lütfen...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bedelli onaylanirsa eger bolunecegi gunden bir gun once son kararini vermen gerekir o aksam satmassan sabah yeni yavrularla uyanirsin... Diyelimki paran yok bedelliye katilamayacaksin orda yavrulari satabilirsin ama zarar edebilirsin o surecte. Eger hic dokunmassan parada yoksa nakit son gunu senin elindeki yavrular ölür yada araci kurumun o anki fiyattan satar diye biliyorum..

Eger paraniz yoksa bedelli onaylanirsa bedelliye girmek mantiksiz burdan ana hisseleri satip hic bulasmamak daha iyidir daha az zarar gibi yani.. eger paraniz yoksa onaylanirsa bedelli bi yukselis firsati kollayip cikarsaniz daha iyi ..

Benim meraki. İse nominal alti bedelli yapabimiyormuydu onu unuttum cok gecmiste 2010 yillari sanirim ipek matbaa da boyle bir seye yakalanmistim bedellisi onaylanip nominal altina dusunce araci kurim beni arayip gerek olmadigini soylemisti bedelliye katilmanin zaten mantiksiz neden 1 lira verip bedelliye katilayim cok merakliysam euyo ya suan piyasa fiyati 83 kurus ) tabiki fiyatlar boyle kalacaksa !! Yada bedelki yapilacaksa...

Sayfa 51/185 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •