Sayfa 54/185 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 425 - 432 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Metro

Alıntı Originally Posted by hasid63 Yazıyı Oku
    Yani... Yorum alabilir miyiz?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yorumu istiyorsun. Galip Öztürk ben bu şirketin tüm borçlarını ödeyip satın alıyorum diyor. Dava konusu borçları ödeyip şirketi alacağım diyor. Sence ne olur????

2.  Alıntı Originally Posted by masalbuya01 Yazıyı Oku
    Ne yorumu istiyorsun. Galip Öztürk ben bu şirketin tüm borçlarını ödeyip satın alıyorum diyor. Dava konusu borçları ödeyip şirketi alacağım diyor. Sence ne olur????
    Tahmin edemiyorum. Etseydim sormazdım abi zaten. Ve de tahmin etseydim 1.11 den almazdım.

3. hayırlı olsun...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by masalbuya01 Yazıyı Oku
    Spk bu borc nedeniylemi kabul etmemis onu aciklamamislar tamam aga borcu odemek kosuluyla alicam diyor da spk ona ancak bu sekilde mi alirsin dedi onu yazmamislar ..

Veya soyle soyliyeyim 16 asliyenin dava konusu bu 26 milyonluk borc ise is daha cabuk cozulur sureci eskiden takip edenler ve soz konusu davayi takil edenler yorumlar yaparsa daha iyi olcak aga nin almak istedigi israrli oldugu acik

5. Ne biçim hisse bu ya 1000 TL lik aldım 250 TL zarar. Yazıklar olsun. Ky uzak dursun böyle adi sirketlerden. YTD.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by MESS Yazıyı Oku
    Ne biçim hisse bu ya 1000 TL lik aldım 250 TL zarar. Yazıklar olsun. Ky uzak dursun böyle adi sirketlerden. YTD.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok büyük zarar etmişsin. Ben o kadar zarar etsem intihar ederdim

7. [quote name=&quot;domates&quot; post=40322]Etyat.euyo ve eukyo nun metro ya satilmasinin önündeki engelin hazine oldugu aşikar. Satisa izin vermeden spk onay veremiyor.<br />
    Ege sigorta hazineye devredilip faliyetine son verilmişti. Zamanında 1.5x den 5 milyon eukyo hissesi, 2.60 dan 10 milyon euhol hissesi ege sigortaya satilmisti. Güncel fiyatlarla ege sigorta (yani hazine) eukyo dan 3 milyon civari euhol den 18 milyon civarı zararı var. Yasal bir açık var mı bilemiyorum. Bu sekilde hazinenin satışa onay verecegini sanmıyorum. Ama minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Mutlaka bizim bilmediğimiz bir yasal boşluk olmalı yoksa devleti dolandirmaya kalkmazlardı.<br />
    Bence hazinenin satisa onay vermesi için ege sigortaya satilan 5 milyon eukyo payinin 1.6 üzeri bir fiyattan patron,metro yada bir başkası tarafından geri alinmasi gerekiyor. <br />
    bu belirsizlikler bitmeden satışa onay gelmeyebilir.sadece sesli düşündüm. Ytd değildir. <br />
    <br />
    <br />
    Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app[/QUOTE]<br />
    Daha önceden yazmıştım batan ege sigortaya 10 milyon euhol hissesi 2,60 tan satılmışti. Ege sigorta hazineye geçince devlet zarar etmişti. Şimdi bunu duzeltmek istiyoruz demişler. Euhol icin olumlu bir haber ama bunu nasıl kullanirlar spek bilir ... hepsi de olumlu etkilenir inş. ...<br />
    <br />
    Yatırım tavsiyesi değildir ...

8.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    [quote name=&quot;domates&quot; post=40322]Etyat.euyo ve eukyo nun metro ya satilmasinin önündeki engelin hazine oldugu aşikar. Satisa izin vermeden spk onay veremiyor.<br />
    Ege sigorta hazineye devredilip faliyetine son verilmişti. Zamanında 1.5x den 5 milyon eukyo hissesi, 2.60 dan 10 milyon euhol hissesi ege sigortaya satilmisti. Güncel fiyatlarla ege sigorta (yani hazine) eukyo dan 3 milyon civari euhol den 18 milyon civarı zararı var. Yasal bir açık var mı bilemiyorum. Bu sekilde hazinenin satışa onay verecegini sanmıyorum. Ama minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Mutlaka bizim bilmediğimiz bir yasal boşluk olmalı yoksa devleti dolandirmaya kalkmazlardı.<br />
    Bence hazinenin satisa onay vermesi için ege sigortaya satilan 5 milyon eukyo payinin 1.6 üzeri bir fiyattan patron,metro yada bir başkası tarafından geri alinmasi gerekiyor. <br />
    bu belirsizlikler bitmeden satışa onay gelmeyebilir.sadece sesli düşündüm. Ytd değildir. <br />
    <br />
    <br />
    Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app
    <br />
    Daha önceden yazmıştım batan ege sigortaya 10 milyon euhol hissesi 2,60 tan satılmışti. Ege sigorta hazineye geçince devlet zarar etmişti. Şimdi bunu duzeltmek istiyoruz demişler. Euhol icin olumlu bir haber ama bunu nasıl kullanirlar spek bilir ... hepsi de olumlu etkilenir inş. ...<br />
    <br />

Yatırım tavsiyesi değildir ...[/QUOTE]
    Sn domates ; cok dibi arastirirsaniz bubege sigorta batma borclsr felan yani sigortalarin buyuk kismi buyuk otobuslere ve koltuk sigortalariymis acaba diyorum metro ile daha oncedende mi iliskiler vardi simdi metroya satiliyor .. tabi bu kisim bizj ilgilendirmez bizi ilgilendirecek kisim bu isin olumlu sonuclanmasi galip ozturk yatirimlar a.s nn sermayesini euyo da toplamasi isim degisikligi felan ilerisi cok seylere gebe ..

Benim size sorum 1 tl alti bedelli oluyormuydu 11 yildir borsadayim esanli azaltim haricinde cok rastlamadim bir yerde bedelli yapmak istemese bu kadar ugrasmaz kesin bedelli olacaktir ama spk onaylarmi sart kosarmi neler olabilir.. son olarak fiyat olarakta sanki 077 ye degmek istiyor gibi siz ne dusunuyorsunuz ?

Sayfa 54/185 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •