Sayfa 155/181 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

Benim ongorum su yonde eğer şirket itibarini düşünmeyin poip te kalmayı tercih ettiyse ve bu fiyattan mal.satmam dediyse yani bu fiyatlar ucuz ve ben malımi toplarım.demek artık kottan çıkacaktır yoksa ne uğraşsın kottan çıkana kadarda burada bezdirip mali toplayacaktir tek lot satmadim hisselerimin ederi 3 aydır bekliyorum maliyetim *5

Borsa İstanbul tarafından alınan karar gereği başlık Piyasa Öncesi İşlem Platformu başlığına taşınmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Alkollü içkilere vergi zammı geliyor. Alkollü içkilerden alınan özel tüketim vergisi (*ÖTV) yüzde 17.07 oranında artırıldı. Vergideki artışın fiyatlara yansıması bekleniyor.

Enflasyon oranlarının açıklanmasının hemen ardından alkollü içkilerden ve purolardan alınan özel tüketim vergisinde (ÖTV) yüzde 17.07 oranında artış yapıldı. Biradaki maktu ÖTV tutarı 2,0442 TL’den 2,3933 TL’ye, rakıdaki ÖTV 279,29 TL’den 326,99 TL’ye çıkartıldı.

Alkol derecesi yüzde 18 ve daha az olan şaraplardaki ÖTV tutarı 81,38 TL’den 95,29 TL’ye, alkol derecesi yüzde 22 ve fazla olanlarda 279,29 TL’den 326,99 TL’ye yükseltildi.

Tütün içeren purolardan alınan asgari maktu vergi tutarı 0,3747 TL’den 0,4386 TL’ye, maktu vergi tutarı ise 0,5008 TL’den 0,5863 TL’ye çıkartıldı.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sabrımızı test edecek belki haftalar alacak ama sonu iyi olacak belli oldu. İşlem yok ky satıyor günde 5 10 ne toplarlarsa

5. nedir bu yatırımcı düşmanlığı anlamıyorum. ya çağrı yap, ya da biraz malına kıy %1 sat bu kadar zor mu? benim yeterince sabrım var sen düşün

6. internetten almaya çalıştım ufak ufak maliyet düşüreyim diye ama internetten alıma kapalı dedi...poip sözleşmem güncel olmasına ragmen...neden böyle oldu ki saçmalık bu bence...

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    internetten almaya çalıştım ufak ufak maliyet düşüreyim diye ama internetten alıma kapalı dedi...poip sözleşmem güncel olmasına ragmen...neden böyle oldu ki saçmalık bu bence...
    İşlem yaptığın kurum ile görüşmelisin. Belki kurum hisse senedini internet üzerinden işleme kapatmış olabilir.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

8. tborg sağolsun 20 yılın sonunda, borsaya yeni başladığım daki hisleri hissettirdi bana bu 3-4 aylık süreçte.
    o zamanda bilançoları inceler, kağıt seçer alıp beklerdim.
    ama o günler tabi mazi oldu, sonunda öyle geliyor ki burası tam kördüğüm olacak bu gidişle YTD

Sayfa 155/181 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •