Sayfa 171/653 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Son çeyrek faaliyet karı 15 milyon... Mukkemmel.... Son iki çeyrek 15 er milyon faaliyet kari var... Onumuzdeki Iki çeyrek daha bunu tuttuurusa senelikte 60 milyon faaliyet karına ulaşıyor...
    Günaydın durdo alemi. Bilanço hayal edilemeyecek kadar güzel. Şimdi bu bilanço ile herkes tavan olmasını bekliyor değil mi? Adam nasıl hayal kırıklığına uğratılır bu kağıtta iyi görmek için 09.55’i bekleyin.
    Rezaleti bizzat görün. Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın. AMİN

2. Cigerci gene negatifsin. Valla bu bilancoya gene pislik yapacaklarsa diyecek bisey yok.

3. Pislik mi yaparlar temizlik mi onu kimse bilemez.... Ancak borsa sabır isidir... Bilançolar bu sekilde devam etsin yeterki... Ama 1 ama 2 sene.... Ederine gelir......

Kaldiki durdo spekleri o kadarda kötü degil... 3 den 7 ye taşıdı adamlar kağıdı daha ne yapsın....

4.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Cigerci gene negatifsin. Valla bu bilancoya gene pislik yapacaklarsa diyecek bisey yok.
     Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Pislik mi yaparlar temizlik mi onu kimse bilemez.... Ancak borsa sabır isidir... Bilançolar bu sekilde devam etsin yeterki... Ama 1 ama 2 sene.... Ederine gelir......

Kaldiki durdo spekleri o kadarda kötü degil... 3 den 7 ye taşıdı adamlar kağıdı daha ne yapsın....
    Onlar yani spek ve spek köpekleri pislik yaparlar çünkü pisliktirler. Yıllardır bu hissede yaşattıklarından çıkan sonuç bu!

5.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Teşekkürler kingsailor. Gerci keko cok emek verdi buna ama bilancoyu görmeden gitti. Kekonun dedikleri gerçekleşmeye basladi.
    Keko ya haksızlık yapıldıgını düşünüyorum adam satıp dürüstce çıktım dedi tamam daha sonra gelip hisseyi kötülemedi kafa bulandırmadı...

Ona nazaran kendini teknikçi diye hitap eden bir iki arkadaş kaç haftadır milletin morelini bozmak için alttan aldım yukarıdan sattım her gun yeni fiyat verip durdu şuraya düşer burdan çıkar işleri...

Bugun gelinen nokta güzel kar geldi ama sn.çiğercide haklı neden hisseyi bu kadar mahvettiler kaç haftadır milletin anasını aglattılar kaç kişi sattı gitti...

Beklemeye devam...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Keko ya haksızlık yapıldıgını düşünüyorum adam satıp dürüstce çıktım dedi tamam daha sonra gelip hisseyi kötülemedi kafa bulandırmadı...

Ona nazaran kendini teknikçi diye hitap eden bir iki arkadaş kaç haftadır milletin morelini bozmak için alttan aldım yukarıdan sattım her gun yeni fiyat verip durdu şuraya düşer burdan çıkar işleri...

Bugun gelinen nokta güzel kar geldi ama sn.çiğercide haklı neden hisseyi bu kadar mahvettiler kaç haftadır milletin anasını aglattılar kaç kişi sattı gitti...

Beklemeye devam...
    önceki mesajlarımda bu duruma benzer olayı gedza da yaşadığımı söylemiştim sayın metehan. malesef borsamız böyle. mesela dün sarkuysanı 4.05 e kadar çektiler sonra bilançoyu içerden öğrenip 3,60 a kadar bastılar malı. biz ky de acaba niye veriyorlar diye bön bön baktık. seans sonu da çok kötü bi bilanço geldi.

DURDO Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 14421820 Yıllık Değ%:54 Ana Ortaklık Payları: 14421705 Yıllık Değ%:54

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. şaka gibi herkez sattımı bu kagatı
    şaka gibi
    ky sayısı çok azalmış

fiyatı bilemem
    çeyreksrl bazda
    yola devam

allah kimseyi utandırmasın

Sayfa 171/653 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları