Sayfa 273/628 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Ilk defa bozuk günde saglam durdu... Hayret gerçekten....

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Anlaşılan piyasada mal kalmamış. Bu endekste veren olmadığına göre. Ya da herkes şirketin geleceğini gördüğü için malını sahiplenmiş. Nihayet durdonun kıymeti ortaya çıkmaya başladı.
    Eğer bu kapasite artışı ihracaat agirlikliysa belki kısa da çok farketmesede orta ve uzun vade de şirket müthiş bilancolara gebe olabilir...
    Tabi borçlarinda biraz gerilediği dönemleri kast ediyorum...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Sn cigerci verdi gazi... Millet atladı üstüne galiba...

4. Birde sn .keko nun yaktın beni DURDO dediğini duyar gibiyim...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. durdo bildiginiz karton ambalaj yapmıyor
    sofistike ürün üretiyor
    yapılan yatırımlar
    bu yönde

Borsada bilançosu fiyatlanan firma varmı diye soran olursa Durdo yu soylersiniz. Fiyatlanan gelmesi muhtemel guzel bılanço ama beklenen yada beklenen fazla gelecek olan bilanço firmayı hakettiği değeri vermeye devam edecektir.

Bu fiyatlar gelecek olan bilanço ve karlılık açısından çok kötü hakeettiği yerler değil maalesef, ama tarihi zirvesi olan 7,50 yakın olması sebebiyle korkanlar olacaktır.

Ama en çok sevidiğimiz yatırım metodu olan şu hisse çok düştü alalım dan, bu hisse niye yukselıyor bir bakalıma geçiş olması dileğiyle,

düşük işlem hacmi ile çıkmasının bir nedeni de hissenin çok iyi toplanmış olması gerektiğidir...süpriz güzel bilançoda agresif hareketler olabilir...ama olası iyi bir bilançoda da beklenti zaten satın alındı ayağı ile de satış da olabilir..

hisse ise yavaş yavaş ve istikrarlı çıkışına devam ediyor...herhalde önceki zirvesi olan 7,52 yi test edecek görüntüsü var...artık geçer mi geçmez mi bilemeyiz...

dediğim gibi süpriz güzel bir bilanço hisseye çok hareketlendirecektir..onun dışında ise iyi diyeceğimiz bir bilançoda ise bence biraz dikkatli olmak gerekiyor...çünkü beklenti gerçekleşti ayağı ile satışlar görülebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Takastan da görüldüğü üzere iş üzerinden buyuk yatırımcı durdo ya girdi ve bu devam edeceğe benziyor,
    500 bin lotun üzerinde malı çok kısa surede topladı bu ise işin kötü tarafı.

Sayfa 273/628 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •