Sayfa 374/654 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    30milyon ve üzeri değerleme diye aklımda benim de ama süreç nasıl işler daha önce B grubundan A'ya hiç geçmedim. genelde A'da kaybettim

bakalım burada bambaşka bir hikaye var.
    rus edebiyatı misali
    6 aylık ortalamanın halka açıklıkla çarpımı karşılığı 30 milyon üstü sanırım.
    Hayırlı olsun kağıdımıza şimdiden

2. günaydın
    bugün sabah seansında hareket beklemiyorum
    rüyamda gördüm çok çok düşük bir işlem hacmi olacak
    tahtaya bakan olmayacağı için kendi halinde olacak

3. kısa bir süre için edip iplikteyim
    ilerleyen zaman diliminde görüşmek üzere
    by by

4. Durdo aleminde spekle başbaşamı kaldım şimdi... Sizi özleyeceğiz sn ciğerci, çabucak dönmeniz dilejlerimle..

5. Bugünkü islemler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

6. Kimse durdu nun potansiyelinin farkında değil.bugün satanlar yarın kafalarını vuracak taş arayacaklar.farkında olanlar alıyor zaten.

7.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Kimse durdu nun potansiyelinin farkında değil.bugün satanlar yarın kafalarını vuracak taş arayacaklar.farkında olanlar alıyor zaten.
    Su kadarki 65 milyon cirosu olan durdu 2 euro ya satildiysa 300 milyonluk cirosu olan durdo en az 10 euro eder.ciro çarpı 5 olursa değer çarpı 5 olur.varın fiyati siz hesqplqyin.
    Yatırım tavsiyesi asla degildir

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 374/654 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •