Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
Böyle karşılıklı diyaloglara girmekten hoşlanmıyorum.Herkes kazanmak için alır satar.Ben de 3 yıldır bu hissedeyim.Uzun soluklu yatırımciyim.Düştükçe almaya devam edecegim.Ulke ve Dunya gundemine gore ilgilendigim kagitlardan alip satmaya devam edecegim Firmanin önemli hissedarlarından olmayı ve ilerde belki de söz sahibi olmayı hedefliyorum.Burada yazmaktan amacım ky lerin alıp satarken dikkatli olmasını belirtmek içindi.Hic bir zaman bir hisseye âşık olmamak gerekir.Fakat görüyorum ki çok kişi kısa vadede çok kazanç peşinde ve önerilerimiz işe yaramıyor.Kısa vadede risk çok fazla olmasına rağmen bu riske giriyorlar.Hedef fiyat belirlemiyorlar ve üç beş kat kârı hedefliyorlar. Tabi ki beni ilgilendirmez Ben hisseden bu yıl bir şey beklemiyorum.Fakat uzun vadede 15 TL 20 TL aralığını gorebilecegimizi düşünüyorum. Ve artık bundan sonra kesinlikle yazmayı da düşünmüyorum. Herkese başarılar diliyorum.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
Tolga kardeşim senin yazmamanı gerektirecek birşey diyen yok ki! bildiğiniz şeyleri bizlerle de paylaşmanız tek beklenti. Burada kimin küçük kimin büyük yatırımcı olduğu belli olmaz! Bak ne güzel paylaştınız beklenti UV 15-20... Kesinlikle katılıyorum yeterki piyasa koşulları düzgün gitsin. Bol kazançlar ve ayrıca umarım şirket ortağı olacak konuma gelirsiniz. Başarılar