Sayfa 344/654 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Borsa da yeni olanlara tavsiyem bir hisseyi alırken kazanın. Gitmiş yürümüş hissenin düzeltmesini bekleyin. hisse olmuş 7 lira kaç olmasını bekliyorsunuz. dün 4 liraya inince neden alım oldu? herkesin kafasında belirli bir fiyat var. oraya gelince alıyor. ;)

bir de burada yazıldı mı bilmiyorum. ambalaj vergisinin hisse üzerinde nasıl bir etkisi olur? inceleyebilen var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by gfbalex Yazıyı Oku
    Sizi ben durdo 3.6 ta iken de biliyorum.O zaman elimde 8 bin vardı sizi dinlemedim beklemedim 8 bin zararla çıktım.Yazdıklarınız analizlerimiz hep doğru çıktı.Gene bu doğrultuda bütçe bekliyorduk ama ol(a)madı.Bunda sizin kabahatiniz yok.
    hakkı söylediğiniz için teşekür ediyorum dostum...bu hissede aylarca kaldık...bizi burada tutan bilançosu idi..2018 yılının son iki bilançosu çok güzeldi ama ne yazık ki 2019 yılının ilk çeyrek bilançosu kimsenin beklemediği şekilde kötü geldi..ihracatın bu kadar dramatik düşmesine akıl sır erdirmek mümkün değil...eğer ben de hissede olsaydım şu anda sizin durumunuzda olacaktım...değilsem tamamen şans eseri değilim...bende sizler kadar üzgünüm ama elden de bir şey gelmiyor...

en son uluunda yine bir bilanço kazığı yemiştim ve üç gün içinde %21 zarar etmiştim...hisseler zaman zaman bunu yapıyor ve insanı ters köşede bırakabiliyor arkadaşlar..tekrardan geçmiş olsun...umulur ki durdo toparlasın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Sayın Keko siz hisselere o kadar inanıyorsunuzki başkalarınıda inandıracak kadar çok yazıyorsunuz.Ulu unu hatırlıyorum hatta hessenin nereye kadar geleceğini yazdım haklıda çıktım.

4. şirketi batırdınız borç vardiye
    türkiyede borç sorunu olan kaç firma var
    bir işletme için önemli olan iş yapabilmektir
    sipariş varmı var borç ödenir nekadar olursa
    sorun iş yapmamaktır
    işiniz olmasın borcunuz da olmasın oişletme bir zaman sonra batar
    işsizlikten batar

durdonun sorunu yoktur iş konusunda
    son bilançoya bakarsanız faliyet kar marjı yukarı dogru ivmeli

bu satışta spk neresin de bilmiyorum yazılanlardan yola çıkarsak
    spk ceza kesilmiş oluyor bunun bir sonucu olacaktır varsa şayet

temennim bizi fazla ezmesin

firmayı alacaklarmış buyursun alsın
    spk ya başvursunlar çok kolay
    yönetim hakkı için alım yapacaklarını bildirsinler
    yeterli

5. Günaydın. Dün iki tane özelden yazan arkadaşın ricası üzerine hint kınalarını iş ve ak yatırımdan satış yapanlara gönderdim. Umarım işe yaramıştır 🤣😀😃

6. son bir not
    bu formda yazıların bir çogu organize

durdo dan vaz geçemiyorlar

perşenbe satış yapan şahıs bence
    cuma alışa geçtigi için
    kinci tabanı gördük

bu malı alacaktır spk

7. 9 Mayıs’tan beri telefon rehberimde adı METİN olanları sildim. Sırada HACI ile başlayanlar var. Allah büyük.

8.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Sayın Keko siz hisselere o kadar inanıyorsunuzki başkalarınıda inandıracak kadar çok yazıyorsunuz.Ulu unu hatırlıyorum hatta hessenin nereye kadar geleceğini yazdım haklıda çıktım.
    Hisseleri tamamen tanımak bazen uzun bir zaman gerektirebiliyor...uluunu çok tanımıyordum bir arkadaş ısrarla bana tavsiye edince bende yüzeysel incelemiştim ve çok da hoşuma gitmişti...uluunu bir kaç değerli arkadaş da meth ediyordu...Kısacası layık ile tanımamıştık..o hisseyi yıllarca taşıyanlar dahi bazı bilgileri bilmiyordu..işte o bilinmeyen bilgilerden dolayı ters köşe olduk..şirketin türev araçlarına kaldıraçlı yatırım yaptığını ve ordan zarar ettiğini bizim bilmemizin de imkanı yoktu...şirket tam olarak o işlemlerden 45 milyon zarar yazmıştı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 344/654 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •