Sayfa 111/401 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. hisse alıncada şöyle üçe filan bölmüyorum ki sermayenin hepsi kedi alkada :( şöyle bir zıplasa

2. merkez bankası ile alka nasıl aynı cümle içine girdi hayret valla endeks 0.85 alka 0.95 yükselmiş bu arada

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    merkez bankası ile alka nasıl aynı cümle içine girdi hayret valla endeks 0.85 alka 0.95 yükselmiş bu arada
    dolar çıkarsa alka her türlü olumlu etkilenir....hem satış fiyatlarından etkilenir hem de stoklarından mallardan etkilenir...şu ana kadar ben de dahil acaba dolar daha da düşer mi diye düşünüyorduk...merkez bankasının son açıklaması dolara güven verdi ve doların çıkışının iyi geleceği hisselere de güven verdi...işte bu günkü alkanın güçlü çıkmasının nedeni buydu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2018 yılı 4 çeyrekte de defter değerini arttıran A grubu hisseler : ( alıntıdır )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dolar çıkarsa alka her türlü olumlu etkilenir....hem satış fiyatlarından etkilenir hem de stoklarından mallardan etkilenir...şu ana kadar ben de dahil acaba dolar daha da düşer mi diye düşünüyorduk...merkez bankasının son açıklaması dolara güven verdi ve doların çıkışının iyi geleceği hisselere de güven verdi...işte bu günkü alkanın güçlü çıkmasının nedeni buydu...
    Sn keko, alka hala var mı sizde bir de temettüye kadar nasıl bir performans bekliyorsunuz acaba

6.  Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Sn keko, alka hala var mı sizde bir de temettüye kadar nasıl bir performans bekliyorsunuz acaba
    elimde yok dostum...ama yorum yaptığım topikleri takip ederim..benim ile ilgili bir şey söyleyene cevap vermeye devam ederim...hatırlarsanız çıkarken de alka kötüdür diye çıkmamıştım...temetüye kadar güçlenmmesini bekliyorum...yani çıkışına devam eder...tahminim temetüye kadar 5,00-5,50 civarlarına kadar çıkabilir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayın keko durdo da siz dolar düşer dediğinizde size gelişmeleri ve seçime kaça gireceğini yazmıştım.

Sayfa 111/401 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •