Sayfa 3/394 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Eyyy ruh ! Titre ve kendine gel.

2. Hadi bi kop artık yeter 2 aydır düştün. :rtfm:
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Sayın spek efendi, tahminim bilanço gelince elinden baya bir mal kaptırdın o yüzden çırpınıyorsun gördüğün gibi ne kadar zorlasan kimse malını satmıyor kendi kendine oynarken çulunu yırtıyorsun kaptirdigin malları 6 ının üzerine çıkarmadan geri alamayacaksın ki o da bir kısmını geri alabilisin. Sana diyeceğim hiç buralarda oyalanma.

4.  Alıntı Originally Posted by Mancınık Yazıyı Oku
    Sayın spek efendi, tahminim bilanço gelince elinden baya bir mal kaptırdın o yüzden çırpınıyorsun gördüğün gibi ne kadar zorlasan kimse malını satmıyor kendi kendine oynarken çulunu yırtıyorsun kaptirdigin malları 6 ının üzerine çıkarmadan geri alamayacaksın ki o da bir kısmını geri alabilisin. Sana diyeceğim hiç buralarda oyalanma.
    Aynen....3.5 lira maliyetle tasiyorum temettu gelince tahminen (70-80 kurus) maliyetim 2.7 lere inecek neden malimi baskilanmis fiyata hediye edeyim ki...Hatta mümkünse biraz daha asagi cekseler iyi olur.Bana temettu yoksa Alkim e de yok 🤣el mahkum..... Bu arada cekilen kredi icin beklemedeyim bakalim bilancoda nasil yer alacak...SPK ya aykiri bir durum olursa aninda mahkemeye ....Bilancolarda yanlislik gören olursa bilgi paylasimi güzel olur.Bol sanslar..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. Allah cezanı versin

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Neredeyse 20 bin puan yükselmiş bir endekste hala zarardaysak kime ne diyeyim a dostlar.
    Yazık, vallahi billahi yazık...
    ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yükseliş olma ihtimalini yapılan işlem hacmi hiç desteklemiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir

8. Bugün 4.55 kapatırsa bolinger üst bandının üstüne çıkmış olur buda 5 li rakamların habercisi olur. Bugün 4.55 üzeri çok güzel olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 3/394 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •