Sayfa 139/401 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Sağlam duruyor inşallah güzel günler gelecek

2. Normal faaliyet kari 7 milyon gelse 3 milyon da kasa daki paradan kur artışı en kötü 10 milyon son çeyrek kredi borcunu kapatmıştı bu nedenle esas faaliyetten diğer gelirler mevduat gelirleri fln 3 milyon gelse en az 13 milyon bilanco bekliyorum bu nedenle temettü sonrası geri hemen toparlayacak aynı temettü öncesi fiyatına rahat gelecektir ayrıca haftalık grafikte 5.18 formasyon hedefi var bunun geleceğine inanıyorum ben

3. Bende inanıyorum tam düşündüğümüzü yazdığım zaman düşük geldiğinde morel bozuluyor geçen yıl zammı 1 nisanda yapmıştı selüloz fiyatı artışını yansıtmamıstı bu 3 aylık da böyle bir dert yok 10 milyon kar ve üstü çok olumlu olur yıl sonu sermayesi belki fazlası kar yazar sermaye kadar kar aciklayan şirket kar payı verdiğinde ortalama 4 tl
    Kendini 4 yada 5 senede amorti eden kaç tane iş var yada şirket ytdr

4. Arkadaşlar temettü veren hisselerin geçmiş verilerine baktım da temettü ertesi fiyatlarda bir düşüş gözukmuyo grafiğe nasıl yansıyor bu durum bilginiz varmi

5.  Alıntı Originally Posted by Sabir42 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temettü veren hisselerin geçmiş verilerine baktım da temettü ertesi fiyatlarda bir düşüş gözukmuyo grafiğe nasıl yansıyor bu durum bilginiz varmi
    Otamatik geçmişe doğru grafik kendini ayarlıyor. Bu yüzden temettü günü satıştan kaynaklı bir düşüş yoksa grafikten anlaşılmaz.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

6. S-400 hikayesi önümüzdeki en büyük problem.Büyük bir kriz patlak verebilir

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7. İşsizlik oranı %14,7. Durumlar iç açıcı değil.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Temettüye son 2 kaldı

Sayfa 139/401 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •