Sayfa 258/401 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3203 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. ben hisseyi satmam temettü için aldım yastik altinda duruyor ,piyasa yapici tuttu yukarı 20 li rakamlara götürdü eywallah kendisine müteşekkir oluruz. Ama dediğim gibi hissenin fiyatı = özsermaye + dövizlerin tl cinsinden degeri+ yeniden değer artış fonu miktarinin toplaminin ödenmiş sermayeye bölümüyle elde edilir.

2.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    çok kanlı bir savaş olduumarım gazını aldılar.artık kalanlar hisseye güvenen hedef sahibi kişiler.diğerlerini realize ile devre dışı bıraktılar.inşallah 18 tl lere yolculuk devam eder.çünkü hakettiği yer 18-24 arası. tamamen şahsi görüşüm .yatırım tavsiyesi değildir
    Aynen katılıyorum. Bugün savaş çıkmış resmen bir + , bir - önümüzdeki beklentiler hisseyi destekleyecektir. Kurban bayramı gibi 2. Çeyrek bilanço ve okulların açılmasıyla birlikte 2. Taksit temettü ödemesi ve aynı zamanlarda 3. Çeyrek bilanço okulların açılmasına yakın bu yılın alka ailesi için renkli geçeceğini düşünmekteyim. Kısa vade ani iniş çıkışlar panik yaptırmasın yıl sonu gibi güzel kar bırakır

3. haydi alka şu alkime kuyruk görevi ver ve bedelsizi de senden bekleriz bu sefer
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. inşallah ALKA nın en kötü günleri bu ve son olur.haftaya emin adımlarla yola devam inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

eline yüreğ,ne sağlık her iş günü sonunda böyle tablo atsanız çok büyük hizmet etmiş ve çok dua almış olursunuz.:bravo::bravo::bravo:

6. alkimi bırak alkaya gel deme zamanı geldi de geçiyor dedirt haydi bir tavan yap gari
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Takibimde olan bir kağıt Çarşamba girmeyi düşünüyorum...alkım dan ayrılmış durumda bu da alım yapmam için yeterli bir sebep

Sayfa 258/401 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •