Sayfa 248/326 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. DELTA ile HALK üzerinden işlem yapmasa ölür müsün spek. Her gün hissenin anasını ağlattın.

EUKYO Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1122525 Yıllık Değ%:-42

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. kim satıyor bunu şuursuzca..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. 0.50 lere gözünü dikti gidiyo gümbür gümbür. Destek filan hava civa oldu. Kesinlikle ytd

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

0.62 önemli bir seviye. Buralardan bir tepki vermeli artık.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    0.62 önemli bir seviye. Buralardan bir tepki vermeli artık.
    Tepki vermesi için şirketin lot almaya başlaması gerek. Fakat hisse bu kadar çok ky ya sipariş edilmişken, 5 yıl geçsede ky'nın elinden lotları toplamadıktan sonra hisse 0.45 - 0.70 aralığında hisse yıllarca sürünebilir. Bu tür kağıtlarda dip destek vs yoktur bana göre olamazda. Kesinlikle YTD. Yazdıklarım şahsi görüşüm. Sadece beni bağlar. ##

7. son yükselişte KY eline sağlam mal boşalttılar.Ortaklar elindeki malı boşalttı zaten.Ben buradaki parayı unuttum.KY oranı çok yüksek olduğunu düşünüyorum ve onları dökmeden hayatta gitmez.Neden gitsin..en azından 2 yıl bekletir diye düşünüyorum..Şahsi düşüncemdir kimseyi bağlamaz..

8.  Alıntı Originally Posted by cipiarees Yazıyı Oku
    Tepki vermesi için şirketin lot almaya başlaması gerek. Fakat hisse bu kadar çok ky ya sipariş edilmişken, 5 yıl geçsede ky'nın elinden lotları toplamadıktan sonra hisse 0.45 - 0.70 aralığında hisse yıllarca sürünebilir. Bu tür kağıtlarda dip destek vs yoktur bana göre olamazda. Kesinlikle YTD. Yazdıklarım şahsi görüşüm. Sadece beni bağlar. ##

Sn Cipiares; senin elinde eukyo hissesi var mı? Var sa bu kadar kötülediğin bir kağıdı niye satmıyorsun. Yoksa bu kağıtla ilgili neden yazıyorsun ?..

Sayfa 248/326 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •