Sayfa 54/243 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Burgato Yazıyı Oku
    Burada bekleyen arkadaşlar çaycı sizi dökmeden bu hisseleri hiç bir yere götürmez bu belki bir yıl belki üç yıl belkide beş yılda sürebilir ytd

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet bilmeden bir yorum daha SPK karar verdikten sonra Çaycı dediğiniz zat portföy değerinden çağrı yapmak zorunda.Çağrı fiyatıda yasal olarak portföy değeri olan 1,18 filan olmalı.

Son 3 aylık nakit değişim tablosu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Arkadaslar ne olur bu kagit ya girdik kiyin kiyin geri gidiyor saka gibi maliyet yuksek varmi akilli uslu bilincli yorum yapacak

4. Yeni dusen haberi okuyan yorumlaryan varmi

5.  Alıntı Originally Posted by Kelebekcan Yazıyı Oku
    Yeni dusen haberi okuyan yorumlaryan varmi
    Dususlerin nedeni de bu haber demekki .. haberi kotu yorumlarsak metro nun basvurusu kabuk edilmemis iyiye yorumlarsak puruzleri kaldirip hazineye tekrar basvurduk israrla istiyoruz diyorlar bu olumlu gorulebilir. Spek hangisini kullanir derseniz tabiki ilk asamada kotuyu kullanip dokmeye devam edecek gibi .. sabir isi eger olumlu sonuclanirsa bu isin sonu bence guzel olabilir ama biz burda olurmuyuz..gerci ben euyo dayi. Zaten
    Ytd

6. Dediklerinize katiliuorum kesinlikle. bugun ozellikle 82 altina verip korkutmayi yeterince saglayip topladilar gibime geliuor yarin ise tepki gelir saniuorum bu haberle canim sahsen oyle istiuor daha nereye salcak diye de dusunuyor insan aynen iararci olmasi da guzel

7.  Alıntı Originally Posted by Kelebekcan Yazıyı Oku
    Dediklerinize katiliuorum kesinlikle. bugun ozellikle 82 altina verip korkutmayi yeterince saglayip topladilar gibime geliuor yarin ise tepki gelir saniuorum bu haberle canim sahsen oyle istiuor daha nereye salcak diye de dusunuyor insan aynen iararci olmasi da guzel
    Bildigim kadariyla o donemki bahsedilen borc 26 milyon du agada diyorki spk kabul etmediyse ben bu 26 milyon her neyse bu borcu odeyip bu isi bitirmek istiyorum bu nedenle hazineye basvuruyorum demis surec bu sekilde gidecek anlasilan...

Yanliz dava haberi kap haberine gore subat 15 de sonuclanmis daha bugun cikiyor kokusu burda bir duzenbazlik soz konusu metro grubu ve sahin haberi paylasmamis gozukuor
    Daha dusmez diyemeyiz dusebilirde hersey onlarin elinde yeterli mali toplayip haber olumlu sonuclanirsa iyi sonu kotu olursa isimiz zor.. bizim taraf daha zorda bide bedelli var basimizda )

8.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Etyat.euyo ve eukyo nun metro ya satilmasinin önündeki engelin hazine oldugu aşikar. Satisa izin vermeden spk onay veremiyor.
    Ege sigorta hazineye devredilip faliyetine son verilmişti. Zamanında 1.5x den 5 milyon eukyo hissesi, 2.60 dan 10 milyon euhol hissesi ege sigortaya satilmisti. Güncel fiyatlarla ege sigorta (yani hazine) eukyo dan 3 milyon civari euhol den 18 milyon civarı zararı var. Yasal bir açık var mı bilemiyorum. Bu sekilde hazinenin satışa onay verecegini sanmıyorum. Ama minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Mutlaka bizim bilmediğimiz bir yasal boşluk olmalı yoksa devleti dolandirmaya kalkmazlardı.
    Bence hazinenin satisa onay vermesi için ege sigortaya satilan 5 milyon eukyo payinin 1.6 üzeri bir fiyattan patron,metro yada bir başkası tarafından geri alinmasi gerekiyor.
    bu belirsizlikler bitmeden satışa onay gelmeyebilir.sadece sesli düşündüm. Ytd değildir.

Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app
    Daha önceden yazmıştım batan ege sigortaya 10 milyon euhol hissesi 2,60 tan satılmışti. Ege sigorta hazineye geçince devlet zarar etmişti. Şimdi bunu duzeltmek istiyoruz demişler. Euhol icin olumlu ... Diğerleri de olumlu etkilenir inş. ...

Yatırım tavsiyesi değildir ...

Sayfa 54/243 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •