Sayfa 61/243 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Yaklaşık 4 Aydır 75 bin lot ile 98 maliyetle bu hissedeyim , Çınar gölgesinde bekledim yazmadan ama artık bu hisse iyice daralttı, fikri olan varmıdır ? Yönü nereye gider bu hissenin .satmam gerek hisseleri

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Arkadaşlar galiba bunlar bizi çok bekletecek 0.62 görmeden gitmeyecek gibi

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by berserk1500 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 4 Aydır 75 bin lot ile 98 maliyetle bu hissedeyim , Çınar gölgesinde bekledim yazmadan ama artık bu hisse iyice daralttı, fikri olan varmıdır ? Yönü nereye gider bu hissenin .satmam gerek hisseleri

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bana kalirsa spek efendi 1-1.25 arasinda sattığı hisseleri 0.8-1 arası toplamaya çalışıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir ...

4. Çınar gölgesinde bekledim diyonda gulesim geldi. Spek efendi elinde ne var ne yok biliyor.

5. Valla iyi cesaret li imiş sin 75 bin lira bağlamış sin. Bende de 50bin lot var 0.5 maliyet 6 yil olmak üzere hedef belli gelirse satarim. Gelmezse gecenlerde kumar oynadim kaybettim derim.

6.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Çınar gölgesinde bekledim diyonda gulesim geldi. Spek efendi elinde ne var ne yok biliyor.

Spek herşeyden haberdar orası doğru.benim anlatmak istedğim sessiz sedasız burada beklemekti .sayın domates510119

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cesaret konusu öyle doğru diyorsun. Ama bir daha tövbe bist 30 kağıdı hariç kağıt almam

8.  Alıntı Originally Posted by berserk1500 Yazıyı Oku
    Cesaret konusu öyle doğru diyorsun. Ama bir daha tövbe bist 30 kağıdı hariç kağıt almam

Umarım zararını kurtarırsin. .. borsa çok acımasız bir yer kolay kazanç yok.
    Eğer spekülasyon devam ederse yukselir kazaniriz... Eğer operasyon bitmişse hergün 1 kademe düşe düşe bir de bakmissin 0.40 a gelmiş .... kayalardan kaya beğen keske satsaydim diye.

Sayfa 61/243 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •