Sayfa 172/359 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Kapta önemli bir haber var.Bir nevi hisse geri alımı yapıcaklarmış yanlış anlamadıysam fiyat 3,2296

2. Ayrilma hakki o aktif yarisindan fazla bir satis oldugu icin deniz gyo dan denizbank as.47 milyon dolar tutarinda bu ise serh koyanlara ayrilma hakki veriyor.
    Bu da bu kagitta 3.23 alti yok demek ayrica her turlu malipulatif fiyata acik bu konjokturde guvenli limandemek,)
    Dgzteden sonra 2.avim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

DZGYO Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 3938593 Yıllık Değ%:89

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Sarıyer arsası kimin anlamadım.denizgayrimenkul 177 trilyon vererek bu projeyi satın alıyor.oysa değerleme raporunun sonun da bu projeden denizgayrimenkul un payına düşecek net gelir 185.000.000 yazıyor.bu proje denizbank ın mı.bu durumu açıklayabilecek biri var mı

5. Valla ben hiç bişey anlamadım anlayan biri varsa sade bir dille anlatabilir mi? Biz şimdi mal satmak istesek 3.22 den mi satabileceğiz.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. En açık ve kısa şekliyle 1 Haziranda olucak olan genel kurula katılıp orada elimdeki hisseleri satmak istiyorum diyerek gerekli yere bildirimde bulunur iseniz hisse fiyatı o günün fiyatı ile 3,23 ten küçük dahi olsa Deniz Yatırım sizden bu fiyata alacağını beyan etmiş.Zaten o günün şartlarında belki de hisse 3,50 olur o zamanda piyasada satarsınız hissenizi.Yarın tahminim hızlı bir şekilde yükselecektir çünkü ay sonuna kadar 3,23 garanti burda asıl sorun 1 Haziran’dan sonra ne olur hisse çok arta bilirde düşebilirde eğer tekrar 2,80 e gelirse hisseyi ana hissedara vermeyenler üzülebilir hep beraber bekleyip görücez sonucu

7.  Alıntı Originally Posted by Efraz Yazıyı Oku
    En açık ve kısa şekliyle 1 Haziranda olucak olan genel kurula katılıp orada elimdeki hisseleri satmak istiyorum diyerek gerekli yere bildirimde bulunur iseniz hisse fiyatı o günün fiyatı ile 3,23 ten küçük dahi olsa Deniz Yatırım sizden bu fiyata alacağını beyan etmiş.Zaten o günün şartlarında belki de hisse 3,50 olur o zamanda piyasada satarsınız hissenizi.Yarın tahminim hızlı bir şekilde yükselecektir çünkü ay sonuna kadar 3,23 garanti burda asıl sorun 1 Haziranâ��dan sonra ne olur hisse çok arta bilirde düşebilirde eğer tekrar 2,80 e gelirse hisseyi ana hissedara vermeyenler üzülebilir hep beraber bekleyip görücez sonucu
    Teşekkür ederim bende böyle yorumlamistim kendimce. Teşekkür ederim

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. denizbank satılırsa tekrar mı çağrı fiyatı belrlenecek

Sayfa 172/359 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •