Sayfa 323/359 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bu nasıl bir mal boşaltmadır vay arkadaş

2. Bu kafa değişmediği sürece tahtacı ne yapsa az.. kendisine ky denilen “bazı” kumarbaz ve cahil topluluk bu kafayla sermayeyi eritir.. Eritirken de küfürler savurur.. Ya arkadaş rabbim akıl dağıtırken nerelerdeydin? Ali Veli nin lafı ile hisseye girilince sonuç ortada.. orta uzun vadeci “yatırımcılar” için sorun yok..
    bence..

Ytd

3. Her “tombul parmak” vakasındaki gibi tahtacı kur’u yine sabitledi.... Eskiler bilir tahtacının “3” tutkusunu.. A,B,C,D,E, .... vs.. kurumlar bildiğiniz oyuncak tahtacının elinde... Neyse tahtacıyı daha fazla kazdırmayalım.. Söylenecek çok söz var ama neyse..

Ytd

DZGYO_ direnç 3.44 geçilirse balıklama dal elinde ise tut. ayrıca ben geçilir diye tahmin ediyorum. hadi gazanız mübarek olsun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    DZGYO_ direnç 3.44 geçilirse balıklama dal elinde ise tut. ayrıca ben geçilir diye tahmin ediyorum. hadi gazanız mübarek olsun
    eksozdan üfürmüş gibi oldu ama çok dandik bir tahta yapıcısı varmış. yinede farketmez tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkcü tükanı. sabır...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

önemli olan tahta yapıcının çekeceği numaralar değil, doğru bir şekilde yön tesbit etmektir. çünkü dönüp dolaşıp geleceği yer kürkcü tükanıdır...

7. 3,70 üzeri hızlanır tüyosu okumuştum, üstünde kalamadı bugün... nasip yarına artık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Herşeyin çakma’sı olduğunu biliyorduk da tahtacının çakmasını da görmüş olduk.... Uzuncular çalı dibinde bekliyor.. Sen çakma hareketlere devam et... Yükle robotuna algoritmayı.....

Sayfa 323/359 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •