Sayfa 159/359 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    Yanlış ilginç olan DZGYO nun piyasa değeri 40 milyon dolar gösteriyor. Yaptığı anlaşmadan edeceği kar 48 milyon dolar.

Bi b*k luk var anlamadım. İşi bilen arkadaşlar haberlere bakabilir mi ben mi yanlış anladım
    Doğru anlamışsınız, bu trabyadaki araziyi kaça almıştı hatırlayan var mı?

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    '' İlkelerine bir kez dahi olsun ihanet eden insan, hayatla olan saf ilişkisini yitirir. Bir insanın kendine karşı hile yapması, onun filminden, hayatından, her şeyinden vazgeçmesi demektir.

2. çok güzel bir haber. şirket faaliyet raporunu falan okudum bu arsadan hiç bahsedilmiyor. bir de 48 milyon dolar olarak hesap edilen müteahitin katma değeri. 72 tane daire alacaksa arsa sahibi dzgyo 72 milyon dolar gibi bir nakit girişi olur(daireler satıldığında) bir de bu hisse bu kadar ucuzsa ana ortak deniz yatırım neden satıyor ki? karı dağıtmadan sonra da bu işler üç yıl vadede deniz satıyorsa anlayamadım. malım yok alayım diyorum ama sesli düşününce bu sorulara cevap bulamadım. cevabı olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

3.  Alıntı Originally Posted by north Yazıyı Oku
    çok güzel bir haber. şirket faaliyet raporunu falan okudum bu arsadan hiç bahsedilmiyor. bir de 48 milyon dolar olarak hesap edilen müteahitin katma değeri. 72 tane daire alacaksa arsa sahibi dzgyo 72 milyon dolar gibi bir nakit girişi olur(daireler satıldığında) bir de bu hisse bu kadar ucuzsa ana ortak deniz yatırım neden satıyor ki? karı dağıtmadan sonra da bu işler üç yıl vadede deniz satıyorsa anlayamadım. malım yok alayım diyorum ama sesli düşününce bu sorulara cevap bulamadım. cevabı olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Deniz yatırım satmış olsa da son takaslarda yine farkı kapatmış görünüyor,yaptığı sadece hisseyi düşükte tutmaya çalışmak,kalksın istemiyor.2 kere üst üste bilerek kendisi açığa satış yasağına sebep oldu,belkide yasaktayken açığa satış olmadan yükseltmek istiyorlar,belli mi olur bunların işi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. İstediği kadar iyi haberler gelsin patron istemiyor yükselmesini, isteseydi bu güzel haberler birde satış haberi 7-8 liralarda olması gerekirdi ama 3-4 arasında 1 yıldır. Denizbank 2.5 katı oldu 3 ayda biz hala aynı yerimizdeyiz yazık valla geçen zamana ve kacirdigimiz fırsatlara. Ağa ya soylesekte bizim kagidada operasyon çekse (ozgyo) gibi. 1 liradan 10 lira yaptı helal olsun valla adam basiretli bir iş adamı en azından bizimki gibi çıkması gereken kağıdı tutmuyor öyle değil mi ortaklar...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    İstediği kadar iyi haberler gelsin patron istemiyor yükselmesini, isteseydi bu güzel haberler birde satış haberi 7-8 liralarda olması gerekirdi ama 3-4 arasında 1 yıldır. Denizbank 2.5 katı oldu 3 ayda biz hala aynı yerimizdeyiz yazık valla geçen zamana ve kacirdigimiz fırsatlara. Ağa ya soylesekte bizim kagidada operasyon çekse (ozgyo) gibi. 1 liradan 10 lira yaptı helal olsun valla adam basiretli bir iş adamı en azından bizimki gibi çıkması gereken kağıdı tutmuyor öyle değil mi ortaklar...

Sayın Mehmet bey! patron, spek,tahta yapıcı her neyse yada kimse, istediği kadar baskılasın. Su akar yolunu bulur. Elbet degerini bulacak! burda hemfikiriz. Ancak o vakit burda olabilecekmiyiz orası birazcık muamma selamlar,saygılar.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yücel akgün Yazıyı Oku
    Sayın Mehmet bey! patron, spek,tahta yapıcı her neyse yada kimse, istediği kadar baskılasın. Su akar yolunu bulur. Elbet degerini bulacak! burda hemfikiriz. Ancak o vakit burda olabilecekmiyiz orası birazcık muamma selamlar,saygılar.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 yıldır bekliyorum, 7-8 olmadan gitmem oda patrona yeter heralde

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    1 yıldır bekliyorum, 7-8 olmadan gitmem oda patrona yeter heralde

Satış gerçekleşmesi +tarabya projesi+ yeniden değerlemelerle o rakamlara gelmemesi komik olur

8.  Alıntı Originally Posted by erhan_y Yazıyı Oku
    Satış gerçekleşmesi +tarabya projesi+ yeniden değerlemelerle o rakamlara gelmemesi komik olur

Gelmiyor işte ortak patron izin vermiyor, buna anlam veremiyorum kendi kendini baltaliyor.

Sayfa 159/359 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •