Sayfa 111/1000 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

aslında o dönem para olarak sadece altın var
    o sebep
    grafiği nasıl neye göre çizdiler anlamış değiliz
    herhalde satınalma paritesi gibi bir şey olmalı
    çünki altının karşılığı gene altın

Fed Tutanakları: Fed üyeleri finansal şartlarda sıkılaşmayı not ettiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fed Tutanakları: Çekirdek ve toplam enflasyonda zayıflama, politikaya sabırlı yaklaşım için bir neden

Fed Tutanakları: Katılımcılar önceki faiz artırımlarının etkilerinin gözlenmesi yönünde sabırlı yaklaşımı desteklediler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed Tutanaklar: Büyüme riskleri faiz artırımlarına ara verilmesini teşvik etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Altina kaydılar dolar sirada gibi ters hareket etmeleri gerekmezmiydi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Tutanaklara bakılırsa fed açısından çok da güvercin bir durum yok.. yakında tekrar benchmark ı konuşmaya başlarız.. bu arada Çin ABD görüşmeleri pek de kamuoyuna yansıtıldığı gibi pozitif sonuçlanmayabilir..

İçeride ise tbb s&p ye laf yetiştiriyor.. kime ne mesaj verilmeye çalışılıyor anlamış değilim..

bir yaşıma daha girdim
    yurtdışı turlarda muhafazakar tur varmış

https://www.jollytur.com/muhafazakar-turlar

8.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Diyanet'i kapatıp çalışanları bağ bahçe işlerine yollamak....üretim artar yiyecek içecek bollaşır, ucuzlar...
    İşe yaramaz yüksek lise kıvamındaki bütün üniversiteleri kapatıp hocalarını ve öğrencilerini sanayide çırak olarak kullanmak....pek becerebileceklerini sanmam ama zamanla öğrenirler...
    Milletvekili sayısını düşürmek yönetimdeki bilimum danışmanların işine son vermek....akılları varsa kendi işlerini kendileri yapsınlar....
    Şerif, bence de öyle..
    Diyanet sivilleşip devletden çıkmadan yapısal reform falan başlayamaz çünkü yakında M.E.B tümüyle diyanet olacak..

Sayfa 111/1000 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •