Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    M.İNCE ile İstanbul alınabilirdi. Bu o kadar açık ki.
    m.ince aday olsaydı rte'nin aylardır debelenip bulamadığı adresin ta kendisi olurdu. hezimet yaşardı chp istanbul'da. ve genele de hayli negatif etkisi olurdu.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    m.ince aday olsaydı rte'nin aylardır debelenip bulamadığı adresin ta kendisi olurdu. hezimet yaşardı chp istanbul'da. ve genele de hayli negatif etkisi olurdu.
    Katiliyorum, başkanlığa aday gösterdiklerini adami, simdi belediye reyisligine aday gosterdiler deye başladılarmi, tut tutabilirsen!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ++++++++++++++++++++

sistem musade etmedi.

bende böyle yaptım artık..

4.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Ben İNCE de büyük hırs ve istek görüyorum ki CHP de bir liderde bunu görmek çok zor. İNCE günce 3-5 mitinge katıldı bu belediye seçimlerinde. Enerjisi ve siyasi zekası ile BİNALİ yi yenebilirdi.
    hırsına isteğine diyecek laf yok. kıvrak zekası, espiri kabiliyetine eğlencesine lafı gediğine sokmasına.. ama rte aylardır birilerini mindere çekmeye çalışıyor ve ilk defa muhalefetten kimse bu oltalara atlamıyor allahtan. bu yüzden de kime neye saracağını şaşırdı erdoğan.

ince ise daha maç başlamadan mayosuyla minderde bekliyor olurdu büyük ihtimal.

Yarindan sonra bilmem kac milyon kisi sandikta olacak, siz veriverin cene çalmayı, sandık saati geldi beyler...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. akpli kararsızlar secimin kaderini belirlicek...ben chp'nin yerinde olsam bu kararsız secmene yönelik dikkat dagıtıcı bi organizasyon yapardım. Dikkati dagılırsa secime gitmezlerdi...Büyük piknik organizasyonu olabilirdi...100 bin kişiye balık ekmek dagıtılabilirdi. Sonuçta secim için bütceleri var.

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    akpli kararsızlar secimin kaderini belirlicek...ben chp'nin yerinde olsam bu kararsız secmene yönelik dikkat dagıtıcı bi organizasyon yapardım. Dikkati dagılırsa secime gitmezlerdi...Büyük piknik organizasyonu olabilirdi...100 bin kişiye balık ekmek dagıtılabilirdi. Sonuçta secim için bütceleri var.
    Kuttt... Secim yasaklarini ihlalden, partiyi kapatirlardi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,640
    başlıkta siyaset var diye bildirim yapıldı,

doğru olamaz dedim.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •