Sayfa 104/255 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2040 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Yıl sonu faaliyet raporundan:
    Şirket tarafından, önceki dönem ve cari dönem içinde, SPK düzenlemeleri çerçevesinde, Borsa İstanbul’da yaptığı geri alımlar ile elde ettiği 993.503,50 adet payın, 04.12.2019 tarihinde, pay başına 4,37 TL fiyattan, özel emir yolu ile kurumsal yatırımcıya satış işlemi gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte, 04.12.2019 tarihi itibarıyla Şirket’in, kendi sermayesindeki pay oranı %0'a düşmüş bulunmaktadır.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Şirket kötü niyetli bu kadar hisseyi sat böyle günlerde göstermelik alımlar yap. Suçlu psikolojisi şirketin, göçmüş çöp hisselerin bile aşağısında işlem görüyor. Satılan hisselerin izini sürmek lazım takaslardan.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Yüzde yüz katılıyorum kötü niyet konusunda. Çok primli bir hisseye hiç karım yokken tepede yakalandım ama şirketin geri alım politikasını görünce satmaktan vazgeçtim nerdeyse 15 günde yüzde 20 gitti ama satmadım satmayı da düşünmüyorum. Şirketin kriz döneminde yatırımcısını koruma reaksiyonunu gördüm, her gün düşse de üzülmem çünkü biliyorum ki şirket patronları düzgün ve kıyamet kopmazsa şirket ederine gelecek. Ama bunlar öyle böyle ... değil, miktar olarak aynı zarardayım diğer hisseyle ama zararı çıkartsam döner bakar mıyım bilmiyorum bu kadar güzel temel radyoya rağmen. Tek dileğim Allahlarından bulsunlar. Şirket %50 düşmüş kapta yatırımcıya yönelik hiçbir açıklama yok.

4.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    şirket kötü niyetli bu kadar hisseyi sat böyle günlerde göstermelik alımlar yap. Suçlu psikolojisi şirketin, göçmüş çöp hisselerin bile aşağısında işlem görüyor. Satılan hisselerin izini sürmek lazım takaslardan.

Mi a2 lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben bu olayı hatırlıyorum, hisse 4.60,80 arası dolaşırken o fiyatdan neden sattılar diyre çok sorgulamış oraya düşmesini beklemiş düşmeyince almıştım.

5. Patron artık ağzına gelen palavraları atamayacak TV lerde ağzından çıkacak her manipülatif sözcüğün hesabını soracağız SPK nezdinde. Yatırımcıyı yanlış beklentiye sokacak şekilde açıklama yapan CEO denen adamlara düzenleme gelmeli. Genel kurulda temettü bekleyenler var, çıksa çıksa çengel köy hıyarı çıkar, yanına tuz bile vermezler.

Kurumsallık masalı okumakla olmaz bu işler, az olsada temettü vereceksin yatırımcına. Halka açıklığın fazla delinin biri gelir bir gün kök söktürür sana nerden geldiğini anlayamazsın.

6.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Burayı okuduklarını biliyorum çünkü zevk alıyorlar kendilerine sövdürmekten.

trilyonluk adamların işi gücü bizim 50.000 100.000 lotumuzdamı yani?bence alakası bile yok.YTD.

7. Çok büyük bir firma değil. Küçüklerde milyonun üzerinde lot vardır.
    Trilyonluk adamlar 50.000 ner aliyor. Sanki depoya benzin koyuyor.

8. Ben yazayım okuyan biri söyler, şirketinize sabah akşam rahmet okuyorlar diye. Biz yanilip aldık basiretimiz bağlandı, birde kriz vurdu Yeni gelenler bulaşmasın, pahalı diye alamadığımız iyi şirket hisseleri ucuzladı onlari alsınlar. Müteahhit hisselerinden uzak dursunlar.

Stoplos seviyesini çoktan geçti zarar dağ oldu. Zararına verecek değilim unutacağım bir kaç yıl. Ama tetiktegim en küçük hatalarında hakkimi arayacagim.

Sayfa 104/255 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •