Sayfa 26/254 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Ters flama formasyonu sonucu herhalde az kaldi dususun sonlanmasina
    Dedigim gibi bu dususleri firsat olarak olarak goruyorum
    Lotlari arttirabilmek onemli
    Bakalim dibi nerde bulacak ya da buldu mu acaba
    Saglicakla
    ytd

Beyler yabancılar yoğun şekilde mal satıyorlar, dolar alıyorlar . Görünen bu.

Duymuşsunuzdur uluslararası piyasada ödünç TL bulma maliyeti gecelik yüzde 200 lere kadar çıktı.
    Yani yabancı mı dersiniz dış güç mü bilemem o kadar eminler ki TL ödünç alıp, o para ile dolar alma peşindeler.

Ödünç TL bulma maliyeti yüzde 200 gibi anormal rakamlara çıkınca bu sefer ellerindeki mevcut varlıkları TL ye çevirip dolar alma peşindeler. Hisse senedi piyasasında düşüşün kaynağı işte bu yabancı satışları.

Düşünsenize geçen hafta 9.90 gören GARAN bile yabancı satışları ile 8.40 lara kadar düştü. YAbancıların nasıl bir öngörüsü var bilemiyorum.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ne diyeyim bilemiyorum son birkaç ayın en yüklü mal toplayıcısı delta yatırım henüz satmadı aksine almaya devam ediyor . zaten o satarsa 2 liraya gider herhalde 2.5 milyonun üzerinde mal var ve almaya devam ediyor . nasılsa şemsiye açıldı deltayı bekleyip göreceğim o ne yapacak bakalım malı YTD

2.541 milyon olmuş delta

6. bu bilanço ile uzun vadede zarar ettirmez bu fiyatladan

7. ..KENDİME ÇOK KIZGINIM.. ÇOK PİŞMAN OLDUM.... DUYGUSAL DAVRANIP ŞİRKETİN TEMETTÜ VERECEĞİ VE YURTDIŞINDAN HABER BEKLENTİSİ İLE 4 LERDE SATMADIĞIMA..ŞİRKETE GÜVENİMİZİ DE YÖNETİM HİÇ BİR ŞEY YAPMADAN SÜREKLİ BOŞ KONUŞARAK SAĞOLSUN BOŞA ÇIKARDI !!!! TÜKÇESİ ŞEMSİYE AÇILDI ARTIK! BEKLE BEKLE BEKLE....

Sayfa 26/254 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •