Sayfa 40/255 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2038 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bakti kagit 3 ún altina gelcek çıktı şov yaptı. Tam bir şovmen.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Orge

Şirketin elinde yüklü miktarda iş var, bu güzel. Ancak 2018 yıl sonu bilançosunda cirodaki artış yüzdesi ile ticari alacaklar kalemindeki artış yüzdesini karşılaştırdığınızda arada büyük fark görünüyor. Ciro artmış ama ticari alacaklar daha fazla artmış. Bu bana tahsilatlarda gecikme oluşmaya başlamış ve ileride daha fazla kredi kullanmak zorunda kalma ihtimali doğmuş olduğunu düşündürüyor.

3. Ayrıca bir şirketin CEO’ su zırt pırt ekrana çıkıyorsa(Nevhan Bey’ den çok çıkan yok) , ceğiz cağız deyip iceaat yoksa hisseden uzak duracaksın. Nitekim 2,20 ‘ den 4’ lere gelirken de aynı şeyi yaptı. Sonra ky nin eline verdiler. Son röportajını da izledim, kendi söylediklerine kendi de inanmayan bir görüntü sergiledi.

4. Yine kici basi oynamaya basladi...

ceo kariyerini ortaya koymuş oluyor farkındaysanız insan hisse dayamak için kendini feda etmez diye düşünüyorum

6. 10 milyon net kar beklentim var bu da hisse yi 4 lere taşır kısa vade de diye düşünüyor ve umut ediyorum

Bütün kumpas bu hisse de 3000 lotla ver 2.83 ondan sonra korkanları topla. Anlayacağız bakalım karı görünce, yoksa bu kuvvetsizliğin sebebimi var.

8. Piyasanın zorlu şartlarını acımasızca kullanıyorlar, bu karlılıkta olan bir şirketin bu fiyatlarda durması mantıksız, karlılıkta devamlılık olacakmı bütün mesele bu eğer devam edecekse zaten fiyat 10'lu rakamlar olur.

Sayfa 40/255 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •