Sayfa 189/795 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Hadi abudik gubidik hisseler uçtu onlar bizi ilgilendirmez ama uçanların için'de bir sürü sağlam şirket hisseleri var.Mesela AGHOL 8.8 tl yi gören hisse bugün 21 tl yi gördü,Klimasan var çimentolar var,var oğlu var marshal bile nerelere geldi. Bunlar dandik şirket'mi değil tabi'ki.Şimdi bunları görünce insan üzülüyor sinir oluyor kahrediyor.Ama bu O perasyon Çocuğu her gün beddua almaktan korkmuyor çekinmiyor,halen daha alın terinle para kazanıp biraz değerlendirmek isteyen küçük yatırımcıyı ütmenin peşin'de koşuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    30 yıllık borsa serüvenim'de aldığımız hisseler'den tahtası kapananlar oldu,iyi prim yapanları oldu ama ben bunun kadar şeref yoksunu bir hisse görmedim.
    Değerli kardeşim bu haysiyet yoksunu hisseden ömür boyu vedalaşacam hemde yemin edeyim bu konuda. ve veda sonrası bırak almayı ekranıma bile giremeyecek. 6 yıl önce bunu değilde 100 kamyon hayvan gübresi alsaydım parayı 10 a katlamıştım. En çok verdiğim zaman üzülüyorum. Kimseyi etkilemek istemem, borsada şu vardır, bir hisse 5 yılda yapması gerekeni 1 ayda yapar bu vardır. Belki ben sattıktan sonra gidecek. Bunu bilemeyiz. Örnek şunu diyim; Bu kağnıya yatırdığım para kadar para ile TTRAKTÖR aldım yaklaşık 7 ay önce ve bu pislikteki 6 yıllık karım % 40, ttrak taki 7 aylık sürede karım % 100 gibi. Sanırım başka söze gerek kalmamıştır.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir, amatörce düşüncelerimdir.
    Son düzenleme : -Taha; 22-01-2020 saat: 00:56.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sn foton yıllar'dır bu sebepten hep kaybediyoruz zaten.
    Portföyün'de 5.000 adet hisse olan biri,1 tl temettüye 5.000 tl para alır bir yıl bekledik'ten sonra.
    Oysa hisse fiyatı 1 tl yukarı gittiğin'de zaten 5.000 tl kazanır.
    Zaten verdiği temettü oranın'da fiyat aşağı geliyor,ondan sonra daha'da aşağı salıyor biz'de avel avel seyrediyoruz.Olup biten bu.
    benden bahsetmişsin sanırım. (130 bin para göm hisseye ki sana yıl sonu 5 bin tl versin. Ben bu kafanın ta.............. kendi namıma
    Bu arada 30 yıllık borsa serüvenin varsa sen bizim abimizsin yaw.

4.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    benden bahsetmişsin sanırım. (130 bin para göm hisseye ki sana yıl sonu 5 bin tl versin. Ben bu kafanın ta.............. kendi namıma
    Bu arada 30 yıllık borsa serüvenin varsa sen bizim abimizsin yaw.
    Yok taha kardeşim senden bahsetmedim kendimden bahsettim,aynı duygularına katılıyorum bende kendi namıma kafamı s2yim diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Okudum bayağıda güldüm.Haklısınız ama şu da bir gerçek nasipten ötesi olmuyor.Egeende olmuş olsaydınız 10 yıldır milyonluk olmuştunuz belkide umarım bundan sonra iyiye gider ne diyeyim.Ama halka açıklığın artmasını olumsuz buldum.Takipde olmak gerekli...
    Kardeşim sen eskilerde kalmışsın ne egeen i. bir tek egeen mi??
    Güncele bak, hubcv, frigo, eplas, tknsa, pkart,rysaş, smart, maalt, bryat.................... 100 tane hisse sayarım en az 5 katlayan son 3 ayda gyo ları saymıyorum bile. Hadi bunları boşver son 15 gündür az çok aynı sektörde olan burçe neler yapıyor bi izle. Bu b.. çukuruda geçen yıl borsa 90 binken 27 ye çıkmış, sonra düşmüş 13 lere ve tekrar gelmiş 25 liraya ve buna verdiğimiz zamanda en az 6 yıl.

6. Şimdi şu resme bak 2017 ilk 9 ayda 41 milyon kar, üçe böl çeyrek başı 14 ml diyelim,eee 4.çeyrekte bi 14 ml daha koymuş üzerine 2017 karı olmuş 55 ml.Şimdi sen bu hisseyi neye istinaden 60 tl ye kadar aşağı basıyorsun.
    2018 ilk 9 ay 56 ml kar,2017 9 ayından 15 ml daha fazla hissenin gördüğü fiyat 67 tl.utanmadan sıkılmadan birde oradan hisseyi 52 tl ye kadar indiriyor yıl sonu 72 ml kar yapan hisseye 72-73 arasını gösterip tekrar 54 tl seviyelerine düşürüyor.
    şimdi 55 ml 2017 karı ile 105 tl yi gören hisse 72 ml 2018 karı ile nasıl 54 tl ye iner. Bunu sorgulayamayan insanlar çıkıp burada ya hisse 13 tl den 26 yaptı daha ne olsun der.

7. Ben hepsini biliyorum Taha kardeşim,benim sitemim hesap kitap yapmadan buraya gelip hisseyi pırlanta sınıfına sokanlara.

8. Neyse bu akşam fazla kafa ütüledik.
    Tüm bu olumsuz hareketlere ve bıktırma politikalarına karşın kızıp'ta istediğimiz hedefe ulaşmadan bu operasyon çocuğu'na malı teslim edecek değiliz,Hayırlı geceler.

Sayfa 189/795 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •