Sayfa 383/795 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 6360 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

2. Kim basarsa bassın bizim İcin fark etmez kalemin bile PD dd 4 lerde

3. Dökülsün dükülen rahatlasin tahta

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Dökülsün dükülen rahatlasin tahta
    Bugun daha cok stresli oldu hep tavan alıskın degıliz arada bozmalıydı iyi de oldu. Tasıyan tasımayan belli olsun

5. Yatırım yaptığınız hıssenın pd dd, Fk oranı, sermaye ve acıkladıgı karları farklı sektorlerle karsılastırın birde hısse fiyatının az cok nerede olacağını tahmın edersınız
    Tabi birde sektörün gelecekte durumunu etkileyecek gelısmeler. Gecen haftalar da meclise gelen dogal gaz kullanımın ulke genelinde yaygınlastırması amaclayan yasanın hisseye etkısı ve aynı sekılde eski binaların son zamanlarda deprem le gundeme gelmesi ve yenilenmesi kentsel donusüm e girmesi erbos u cok yakından ilgilendiren bir durum

Önümüzde ki senelerde hıssenın karlılık ve ciro acısından öne cıkacaktir

Tabi bunu şimdi den fiyatlama olacağını da unutmayın
    İyi tatiller

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Yatırım yaptığınız hıssenın pd dd, Fk oranı, sermaye ve acıkladıgı karları farklı sektorlerle karsılastırın birde hısse fiyatının az cok nerede olacağını tahmın edersınız
    Tabi birde sektörün gelecekte durumunu etkileyecek gelısmeler. Gecen haftalar da meclise gelen dogal gaz kullanımın ulke genelinde yaygınlastırması amaclayan yasanın hisseye etkısı ve aynı sekılde eski binaların son zamanlarda deprem le gundeme gelmesi ve yenilenmesi kentsel donusüm e girmesi erbos u cok yakından ilgilendiren bir durum

Önümüzde ki senelerde hıssenın karlılık ve ciro acısından öne cıkacaktir

Tabi bunu şimdi den fiyatlama olacağını da unutmayın
    İyi tatiller
    Iyi tatiller dostum,

Beklemeye devam,

Dusersede destege)

Iyi haftasonlari herkese

7. 40 üstüne atarsak 45.5 direncine kadar yolu var. alt destek bundan sonra 40.5 olur. rahatlıkla kıracağını düşünüyorum. millet hissenin değerini yeni anladı. özbal şu bu hikaye . özbal 7 kat prim yapmış. Eski köklü firma ERBOS un oyuncağı olamaz. ciro karlılık vs. kasada 125 milyon para 76 milyon usd döviz pozisyonu. sermayenin 2 katı kar. çok kelepir. arada bir aşağıya sallanması, dökmek için. ama karanlık oda da verilen sadece 6 lot var. oda numunelik. herhalde biri sistem çalışıyormu , bir gariplikmi var diye test etmek için verdi

8. 27.50 den verdiğim hisseleri
    32.50 den yerine koydum
    Allah bereket versin
    Laz işi benimki

Dayanamadım Aralık sonu gelecektim .
    Geldim daaa

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 383/795 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız