Sayfa 44/339 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 345 - 352 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. İnsanlar çok önyargılı daha öncede forumda anlatmıştım belki siz haklısınız lakin bu şirket 2017 de halka arz oldu ve onun öncesinde yatırım kuruluşların analizine bakarsanız oradada düzenli olarak her yıl karını artırdığını görüyorsunuz ben bunun devam edebileceğine yürekten inanıyorum düşşefe çıksada en azından son bilançoya göre kesinlikle burqları haketmiyor görelim bakalım mevlam ne eylerse güzel eyler herkese iyi hafta sonları

2. Kısaca kâğıt balon !
    Öyle mi?
    Biri teknoloji hissesi uçacak kacak yok 6 yok 7 bazılarında 10 dan önce satmam diyor, iyice neye gore, hangi beklentiye gore?
    Genel kurul dun yapıldığı kesin mi? Kapta bunla ilgili bir haber çıktı mi?
    Genel kurulun önümüzdeki hafta oldugu söyleniyor.
    Bilen birisi genel kurul yapıldı mi yapılmasını yazabilirmi?
    Sizce tekrar 4600 e mi gider yoksa 6 ya mi?
    Yatirim ortaklakliklari içerisinde galibin aracı kurumları var mi acaba?

3. sermayesine göre güzel kar var, tahta sığ ve spekülasyona açık.. logo link dgate despc bunlar da yattı yattı yıllarca sonra 4 e 5 e katladı... eğer uzun vadeli beklenecek ve sabırla toplanacaksa bence ilk 10 a girer.. karlılık şu bu başka olaydır... kağıdın toplanıp sahiplenilmesi başka olaydır. içinde oyuncusu varsa şirket isterse batık olsun. 25 yıldır borsadayım ne zarar eden şirketler gördüm 1 e 10 yaptılar..... yeni gelenler için tek söyleyeceğim mal toplanmış mı toplanmamış mı? bunu anlamaya çalışın.. he ben bunlara gelemem risk alamam derseniz gidip imkb30 da oynayın da paranızı koruyor musunuz yoksa para mı kazanıyorsunuz görelim.. böyle sığ hisseleri alıp beklemek en güzelidir. garan hiç bir zaman 1 haftada %50 yapamaz.. ama bu tarz hisselerde eninde sonunda bi ralli yapar bütün zararı çıkartır.. önemli olan düşerken nasıl sakin kalabiliyorsan çıkışta da aman zararımı kurtarsın satacam dememek... tam meyvasını yiyeceğiniz bir zamanda satmamak... sabırla karda oturmak.. bizim gibi küçük yatırımcınıın başka türlü borsada kazanma şansı çok düşük...

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Das...ilgileri/15362

Bu linke tıklarsanız yönetim kurulunda bulunan isimlerin özgeçmişlerini bulabilirsiniz.

Endeksin toparlanabilmesi için 97 500 üzerinde tutunma şart.
    Eğer tutunamaz ise 96 000 -96 500 destek seviyesi kritik önemde olacak.
    Bu seviye altı zaten ana hisselerin çok ucuz olduğu seviyeler olacağı için kalıcı fiyatlar olmayacak...

Sayfa 44/339 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •