Sayfa 297/967 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Eleştirirsek kendimizi eleştireceğiz doğrudur.Sui misal misal olmaz.
    Şehirde ne olup bititğini gene de yazmakta fayda var.

Ülker'le ilgili sorunlar bir süredir konuşuluyordu. Ne yaptı, şirket hisselerini Londra'ya taşıdı, bankaların hukuki alacak takibi manevra alanlarını kısıtladı.

Sonra döndü, özel bankalara " ben bu spot kredileri, kısa vadeli kredileri ödemekte zorlanıyorum, hepiniz bir araya gelin bir borcu çevirme planı çıkartın" dedi.

Bankalara zahmet olmasın diye herhalde ödeme planını kendi belirledi. İlk 3 yılı geri ödemesiz, sonraki yıllarda da borcun ana parasının en fazla %50 ye kadar ineceği bir plan teklif etti.

"Bu plana sadık kalmak zorunda da değilim" dedi. Varlık olarak "yaptığım yatırıların değeri her gün artıyor, halka arz yaparım, onu yaparım bunu yaparım borcumu öderim" dedi.

Bankaların üst yönetimleri sıradışı bir şekilde kendilerine yazılan mektubu sosyal medyaya sızdırınca
    çıkıp yalanlama yaptı, "bankalar sendikasyon kredisini kendileri teklif etti" dedi.

Şakşakçı işadamları derneği "aferin Türk bankalarına, vatanseverlik böyle günde belli olur, Ülker'i destekliyoruz" dedi.

Bankalar belki aynı yolu takip eden başka borçlu şirketler de olur deyip şimdilik sus pus oldular,
    3 yılı geri ödemesiz %50 si mezar vade krediyi nasıl çevireceklerini düşünüyorlar.

Ne yapalım, bizimle ilişkili değil sanki bütün bu olanlar !

2.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Eleştirirsek kendimizi eleştireceğiz doğrudur.Sui misal misal olmaz.
    Şehirde ne olup bititğini gene de yazmakta fayda var.

Ülker'le ilgili sorunlar bir süredir konuşuluyordu. Ne yaptı, şirket hisselerini Londra'ya taşıdı, bankaların hukuki alacak takibi manevra alanlarını kısıtladı.

Sonra döndü, özel bankalara " ben bu spot kredileri, kısa vadeli kredileri ödemekte zorlanıyorum, hepiniz bir araya gelin bir borcu çevirme planı çıkartın" dedi.

Bankalara zahmet olmasın diye herhalde ödeme planını kendi belirledi. İlk 3 yılı geri ödemesiz, sonraki yıllarda da borcun ana parasının en fazla %50 ye kadar ineceği bir plan teklif etti.

"Bu plana sadık kalmak zorunda da değilim" dedi. Varlık olarak "yaptığım yatırıların değeri her gün artıyor, halka arz yaparım, onu yaparım bunu yaparım borcumu öderim" dedi.

Bankaların üst yönetimleri sıradışı bir şekilde kendilerine yazılan mektubu sosyal medyaya sızdırınca
    çıkıp yalanlama yaptı, "bankalar sendikasyon kredisini kendileri teklif etti" dedi.

Şakşakçı işadamları derneği "aferin Türk bankalarına, vatanseverlik böyle günde belli olur, Ülker'i destekliyoruz" dedi.

Bankalar belki aynı yolu takip eden başka borçlu şirketler de olur deyip şimdilik sus pus oldular,
    3 yılı geri ödemesiz %50 si mezar vade krediyi nasıl çevireceklerini düşünüyorlar.

Ne yapalım, bizimle ilişkili değil sanki bütün bu olanlar !
    10 bankanın isimleri bellimi? Is bankası bu bankalar arasında varmı? Varsa bizi nasıl etkiler. Isgsy'nin gözde tahvilleri vardı. Şu an varmı acaba?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Başka şirketlerde bankacılığı bilmeyen bankalara aynısını yapmalı zaten.

Müşteri her zaman haklıdır.

4. Kerevitaş sayfasında ayrıntılı bilgi var.

5. o zaman el elde baş başta kalınır, bankalar kredileri geri çağıramaz hale gelince nakit piyasadan çıkar, tefeci piyasası başlar, merkez bankası yangını söndürmeye çalışır. Bankalar bu işten ne kadar zarar ettiklerini hesapliyorlardir şu an. Işın pis tarafı kralın çıplak olduğunun ortaya çıkmasıdır. Şu anda yüzdürülen ( bankacılık tabiridir) bir sürü kurumsal kredi var. Birkaç mia dolar zarari- daha belki yola çıkmamış halkbank tazminatı var- Türk bankacılık sistemi kaldırır, ama iş salgına dönerse kesinlikle kaldıramaz. Küçük bir olay değil. Ne olacağını göreceğiz.

6. Bu kağıt gelecek te iyi yerlere gelir diye düşünüyorum

En iyi para cebinizdeki para
    yat.tav.değildir.

Alıntı Originally Posted by metalicaa Yazıyı Oku
    Bu kağıt gelecek te iyi yerlere gelir diye düşünüyorum

En iyi para cebinizdeki para
    yat.tav.değildir.
    Bizde öyle düşünüyorduk ama 3 yıldır yerinde sayıyor
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
    Biz satmadan gitmez diyordum.
    Ben sattim ama yine gitmiyor.
    Sizlerin de satmanizi bekliyor anlasilan.
    Syg,

Sayfa 297/967 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •