Sayfa 216/967 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. o kadar bu yavsaktan umudum kesilmiş ki 10 dk bir ekranda fiyatlara bakıyorum...isgsy fiyatının %5 artı olduğunu burda öğreniyorum...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,836
    Doğru Tespit . Ama aldıkları da doğru . Son takas / ZAman Grafiği aşağıda ...

Dip NoT : Geçen hafta YF Nin aldığı 230 000 lot burada gözükmez çünkü toplam lot sayısı 890 k civarında gelecekte ISGSY biriktiren büyükler arasında olmaya ciddi aday .

Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Emin ol yukarda bekleyen 100000 lotun 90000 lotu onlara ait.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. İŞ SPEK hisse de 1,51 dip fiyat tepkisini yat finansa 1,49 da hisse aktarımı ile hacim yaptırarak küçük yatırımcıya korku verip adeta borsacılığın dersini verdi. Hisse bile kaptırmadan NE OLUYOR DEMEYE KALMADAN ARKA ARKAYA % 5 LERLE YUKARI ÇIKARKENDE HACİMSİZ YÜKSELTEREK BEN OLMADAN BURDA KİMSE BENİM DIŞIMDA İŞ ÇEVİREMEZ DİYE MEYDAN OKUDU.

4. Iş spek bilerek hisse aktardı yatırım finansmana takas yorumlayan arkadaş

5. Bilinçli tepki hareketi oldu 1,67 geçilip 1,72 üzerine atıp buradan da 1,78 üstü kapanışlar olursa 2.25 --2,50 arasına gider. O DA ÇOK İYİ HABER GÜÇLÜ HİKAYE İSTER Kİ GELMEZSE HİSSE 5 10 KADEME CİVARI YATAYA BAĞLAR BENCE YTD

6. Yukarı ya satışları yazar. Blok lotlarda koyar ky e korku vermek için kendileri almazsa sen mi alacaksın elini vur adeta seni aşağıya kustururlar doğduğuna o gün istesinler pişman ederler iki dakikada yemleyerek gücünü ölçerler yazarken şunu unutmayın burası garan tahtası değil. Iş spek 1 yıldır hisseyi buralarda uyutuyor. Uykuya devam dedikçi hissen varsa adını unut git işine bak burası ufak tefek iş yapan günlükçüyü bile zor kaldırıyor.ytd

7. Yıl sonunda umarım haber akışına ait yeni bir şeyler görürüz.

Çıkışlar konusunda bir beklentim yok, sürpriz olmazsa satılmaya en yakın şirket Sportive görünüyor.

Yapılan işlerin semeresinin alınması belli bir süreyi alacaktır.
    Çıkış için şirkete nasıl bir değer biçileceği tam bir bilinemezdir.

Perakende çok zor bir sektör üstelik işin bir de e- ticaret boyutu var.
    Bu işte değerlemeler uç noktalarda oluşuyor.
    Markafoni'nin 2011 de 200 mio dolara satılıp daha sonra bir başka yatırımcıya 10 mio dolara devredilmiş olması gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by kızılat Yazıyı Oku
    iş spek hisse de 1,51 dip fiyat tepkisini yat finansa 1,49 da hisse aktarımı ile hacim yaptırarak küçük yatırımcıya korku verip adeta borsacılığın dersini verdi. Hisse bile kaptırmadan ne oluyor demeye kalmadan arka arkaya % 5 lerle yukarı çıkarkende hacimsiz yükselterek ben olmadan burda kimse benim dışımda iş çeviremez diye meydan okudu.
    matriks kullanan arkadaşlar isgsy inin hissesinde tveet bölümünde 1,51 dip tepkisi grafiği ni attım. Syg

Sayfa 216/967 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •