Sayfa 17/62 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Zeljko Obradovic: “Joffrey Lauvergne ve Gigi Datome kesinlikle oynamayacak. Jan Vesely ve Nikola Kalinic takımla çalışmalara başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Şampiyonluk icin ..!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe Beko 73 Anadolu Efes 92 MS

Anadolu Efes Euroleague finaline yükseldi

İstatistik herseyi gösteriyor ..

Anadolu Efes’in 14 üçlüğüne karşılık Sadece 5 üçlük ... Sloukas 8 , Dixon 4 , Melli 9 sayı

73 sayı attığımız maçta Anadolu Efes’in 2 oyuncusu 55 sayı attı ..

Çok önemli başarılar yakalamış bir basketbol takımımız var , 5 yıl üst üste final four’a yukseldiler bu yüzden yenilmelerine üzülmüyorum , elbet yenilgide olacaktır ama final Four yari finalinde bu kadar kötü oyunu kabullenemiyorum .. Larkin haftalardır çok iyi oynuyor ona önlem almalıydık ama alamadık .. Datome’nin yokluğuyla filan olayın ilgisi yok , iyi konsantre olamadık yenilgiyi sonuna kadar hak ettik ..

Basketbol THY EuroLeague Dörtlü Finali'nde Anadolu Efes'e 92-73 yenilen Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Zeljko Obradovic, "Tüm sezon hiç bu kadar kötü savunma yapmadık. Bugün verdiğimiz görüntü beni çok üzdü." dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Obradovic, "İlk olarak Anadolu Efes'i oynadığı mükemmel maçtan dolayı kutluyorum. Maçta sonra bugün bize ne olduğunu anlamaya çalıştım ama kolay değil." değerlendirmesinde bulundu.

Anadolu Efes'in kaliteli bir takım olduğunu ancak kendi takımını tüm sezon boyunca hiç böyle görmediğini aktaran Obradovic, sözlerine şöyle devam etti:

"Tüm sezon hiç bu kadar kötü savunma yapmadık. İlk sorun açık. Çok kolay 3 sayılık atış buldular. İki takım arasındaki fark adam adama oyunlarda oldu. Larkin ve Micic'i özellikle kutluyorum. Anadolu Efes mükemmel, kaliteli bir takım ama biz normal seviyemizde oynamadık."

"OYUNCULARIM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM"

Oyuncularını suçlamadığını, tüm sezon harika bir performans gösterdiklerini vurgulayan Obradovic, "Ya motivasyon eksikliği ya da kötü bir gün, ne olursa olsun ben oyuncularım için çok üzgünüm." diye konuştu.

Maç boyunca kendilerine destek veren sarı-lacivertli taraftarlar için de çok üzgün olduğunu ifade eden Sırp antrenör, şimdi Türk ligine, play-off maçlarına motive olmaya çalışacaklarını kaydetti.

Yarın 19 Mayıs ..

THY Euroleague'de sezonun MVP'si Jan Vesely seçildi !

Sayfa 17/62 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •