Sayfa 20/62 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun , Allah tekrarına ulaşmak nasip etsin .. İyi bayramlar.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Basketbol takımımızda da keyif yok ..

Tofaş serisinin 2. Macinda evimizde maç 66-48 iken 66-64’e kadar getirdiler .. Evimizda 16/0 karşı takım serisi ..

Neyseki kazandık ...
    Fenerbahçe Beko 68 Tofaş 64
    Seride durum 2-0’a geliyor
    Yine ayni senaryoyu 3. Macta da yaşadık ..

3. Periyodu 18 sayı önde bitirdiğimiz macın son dakikasında fark 1 sayıya kadar indi ama macı 71-76 kazanarak Anadolu Efes’le finale yükseldik . Anadolu Efes’e böyle oynamamamız lazim ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tek A$K FENERBAHÇE

Dün Hazine ve Maliye bakanı Berat Albayrak’ın 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor imasi üzerine Fenerbahce’den gelen açıklama :

Futbol Takımımızın 2010-11 sezonu şampiyonluğu ile ilgili yaratılan suni gündem üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Bu bağlamda bir kez daha hatırlatmak isteriz ki;

İlgili sezonda, futbol takımımızın büyük emekler ve alın teri ile kazandığı en değerli şampiyonluğu, o dönemde ülkemizin hukuk, adalet, polis teşkilatı, medya başta olmak üzere tüm yapısına sızmış Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ), devletimizin tüm imkanlarını da kullanarak Fenerbahçe’mize karşı kurduğu Şike Kumpası’yla kirletilmek istenmiştir.

3 Temmuz’un devamında aynı yapının bu kez ülkemizin varlığına da kast etmeye çalışmasıyla ortaya çıkan gerçekler; “en büyük delilimiz alın terimiz” diyen Fenerbahçe’mizin, daha ilk gün korkusuzca kulübünün yanında olarak “Fenerbahçe’yi FETÖ’ye teslim etmeyeceğiz” diyen Büyük Fenerbahçe Taraftarının, “Ne şikesi memleket elden gidiyor" diyen eski Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ne derece haklı olduğunu, 3 Temmuz’dan sonra yaşanan her günde ve her olayda gün gibi ortaya koymuştur.

Bugün şike kumpasında parmağı olan hakiminden savcısına, emniyet müdüründen memuruna, medya mensubundan sivil personeline kadar her bir şahsın nerede, ne durumda olduğu hukuki kayıtlarla ortadadır.

Hain planlarını hayata geçirme sürecinde; karşısında en büyük engel olarak gördüğü Fenerbahçe Spor Kulübü’nü yok etmek ve şampiyonluğumuzu kirletmek isteyen terör örgütüne karşın, 25 milyon taraftarımızla omuz omuza, ilk gün söylediğimiz gibi bugün bir kez daha dile getiriyoruz ki; “2010-11 şampiyonu Fenerbahçe’dir, alın teri ile kazanılmış kupamız müzemizdedir.”

Bu durumu reddetmek, buna karşılık bir görüş taşımak, bunu yoruma açmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kast eden FETÖ’nün meşrulaştırılmasından başka bir anlam taşımamaktadır.

Tarihimize altın harflerle kazılı bu şampiyonluk, geçmişte kazanılan ve gelecekte kazanılacak tüm şampiyonluklarımızdan ayrı bir yere sahip olacak ve nesilden nesile gururla, onurla anlatılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Anadolu Efes Fenerbahçe Beko final serisi ilk kaçına Vesely , Datome , Green , Lourenge olmadan çıktı .

İlk yarısı 32-42 Fenerbahçe Beko üstünlüğü ile tamamlandıktan sonra 3 çeyrekte Anadolu Efes’ten sadece 4 sayı yedi ve Çeyreği 36-62 önde tamamladı .

Kendi sahasında Yine bir farklı mağlubiyet sonrası bir sonraki macı provake etmeye çalışan Ergin Ataman : Bu taraftarları azmettiren kişi Fenerbahçe SK başkanıdır. Bu şekilde devam ederse Fenerbahçe Arena'ya gitmeyeceğim.

Fenerbahçe Beko : Kostas Sloukas’ın babası Ioannis Sloukas’ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Acı haberi Anadolu Efes maçının sonunda soyunma odasında alan oyuncumuz Kostas Sloukas’a ve ailesine taziye dileklerimizi iletiyor, kendilerine başsağlığı diliyoruz.

Fenerbahçe Beko : 57 Efes Pilsen :74 MS

Böylece saha avantajı yeniden Efes’e geçti ve Efes seride 2-1 one geçti .

Sayfa 20/62 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •