Sayfa 46/62 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

1. Eski yöneticimiz de böyle şeyler söylüyorsa, vardır Bişeyler. O sezon çok ilginçti gerçekten. Aziz yıldırımın td ve futbolculara, siz mi yaptınız şampiyon demesi de ilginç.

Para tekniği yapar.

PFDK, sportmenliğe aykırı açıklamaları sebebiyle Ali Koç'a 45 gün, Semih Özsoy'a 60 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Eski yöneticimiz de böyle şeyler söylüyorsa, vardır Bişeyler. O sezon çok ilginçti gerçekten. Aziz yıldırımın td ve futbolculara, siz mi yaptınız şampiyon demesi de ilginç.

Para tekniği yapar.
    Bunun fetö tarafından bir kumpas olduğu mahkemece tescillenmiştir daha da oraya buraya çekmek sacmaliktir . O şahıs o yıl yönetimdeydi kendi iddia ettiği şey olduysa onun su an TFF başkanlığında işi ne ? Başkan yardımcısıydı o sezon bir şey olsa haberi olmaz mi ? Mahkemece feto kumpası olduğu ortaya çıkan konuyu devam ettirmek mahkemeyi tanımamaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Eski yöneticimiz de böyle şeyler söylüyorsa, vardır Bişeyler. O sezon çok ilginçti gerçekten. Aziz yıldırımın td ve futbolculara, siz mi yaptınız şampiyon demesi de ilginç.

Para tekniği yapar.
    sn BACON böyle büyük bir olaya kişilerin söylemleri değil de daha geniş çerçeveden bakmakta fayda var.

kısaca belirtmek gerekirse;

bildiğiniz üzere süreç 3 temmuzda başladı, tamda turnuvanın başlama arefesinde, uefa dönüp tff ye dedi ki, takımınız turnuvaya başlayıp suçluluğu ıspatlanırsa turnuvaya şike karışmış olacak, bize hemen cevap verin fenerbahçeyi men edelim mi etmeyelim mi? mahkemeyi bekleyemeyiz dedi.

aydınlar sağolsun hemen, men edin, şike var dedi.

sonra aziz yıldırım ve ali koç konuyu cas a götüreceğiz bu bizim namus davamızdır dedi, bizi haksızca yargılıyorsunuz dedi.

burada fenerin haklı olduğu varsayımıyla hareket edersek, fener cas a gitti, haklılığı ıspatlanırsa birinci suçlu tff olacağı için tff dönüp fenerbahçeye ve uefaya ceza ödeyecekti, kaldı ki hatırlayın suçlu tff ile tüm kulüpler riske girecekti. döndü aydınlar fenere konu yargı da haksızsanız tüm parayı ben vereceğim namus sözü dedi ve memleket meselesine çevrildi iş, fener bu sözlere güvenerek cas tan davayı geri çekti ve yargıtayda bitmek bilmeyen davaya dönüştü. hatırlayın geçen sene yargıtay fenerin suçsuz olduğunu onadı ama kararı usulen bozdu (bilerek uzatılıyor).

burada fenerin haksız olduğu varsayımına gidersek, her kulvarda fenerin bu kadar üzerine gidilirken o kupa o müzeye girer miydi? aydınlar verdiği sözü tutup neden sponsorluk anlaşması yapsın?

özetle fenerin cas ta, uefa da, tr de cezasının onandığı hiçbir mahkeme, kurum, kuruluş yoktur.

olayın kumpas olduğu apaçık ortadadır.

son olarak bu söylemlerin durup dururken maçlar zamanında tekrar gündeme getirilmesi arı kovanına çomak sokmaktan başka bir şey de değildir.

sayg,
    men dakka dukka

Fenerbahçe Beko'da yönetim ile uzlaşma sağlayan Obradovic, 3 milyon Euro yıllık ücretinde indirime giderek 2 milyon Euro’yu kabul etti. Obradovic, 30 milyonluk takım bütçesinin ise 20 milyona indirilmesini onayladı. (DHA)

Size Aziz Yıldırım lazım ruhsuzlar ordusu ..

İlk yarı bitecek macı kaybettiniz ..

Takım Tahir hoca mi , Emre mi , aurello mu Volkan mi kim idare ediyor ? Yazık Fenerbahçeyi ne hallere düşürdüğünüz .. Tek yol istifa ..

Obradovic ailesiyle görüştükten sonda 1 yıl takim çalıştırmayacağım Fenerbahçe’ye iletti ve Fenerbahçe Beko ile yolları ayrılmış oldu .

Sayfa 46/62 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •