Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Yaşasın yeni vergimiz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Etiyopya Hava Yolları'na ait 157 kişiyi taşıyan uçak düştü./ Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sudan'da El Beşir karşıtı gösteriler: Yeni Arap Baharı mı?

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-47508210
    Bununda sonu geliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Almanya'dan Türkiye'ye yeni seyahat uyarısı: Gözaltına alınabilirsiniz!

https://www.gazeteduvar.com.tr/dunya...inabilirsiniz/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Aydın'da, Türkiye'de bir ilk olan üç boyutlu yaya geçidi uygulaması hayata geçti. Kent merkezi ve farklı caddelerdeki uygulamada, üç boyut sayesinde, araç sürücüleri önlerinde bir yükseklik varmış gibi algılayıp hızlarını azaltıyor, yayalar da karşıya daha güvenli geçiyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Gözümüz aydın! Nur topu gibi bir vergimiz daha oldu
    3 liralık pakete 5.2 lira vergi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın ''Bir ülkeden 26 milyon zarf geliyor, vergi yok'' sözlerinin nedeni anlaşıldı. İçinde 3 liralık ürün olan yurtdışı paketlerden bile 4.5 TL gümrük sunum ücreti ve 70 kuruş damga vergisi alınmaya başlandı.

https://twitter.com/Tarhan_Nuray/sta...36458294566914
    Hiçbir şekilde AKP'li değilim bu zamana kadar hiç oy vermedim ama bu uygulama çok yerinde olmuş çin den ülkemize giren dünya kadar küçük paket var küçük görünebilir ama önlemi alınmazsa tehlikeli boyutlara ulaşabilecek bir durum du tabi hazinemiz boş durmamış bu durumdan faydalanalım demiş orası ayrı tabi ama uygulama caydırıcılık açısından iyi

7. Peki gercek degeri 3000 TL, zarf fatura degeri 100 TL olan zarftan da mi 5,25 TL alinacak??

8.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Peki gercek degeri 3000 TL, zarf fatura degeri 100 TL olan zarftan da mi 5,25 TL alinacak??
    adı konsun,gerisi gelir...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •