Sayfa 14/1000 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

şenol güneş için:
    adam tolgay euro ile olan sözleşmesini tl ye çevirmedi diye kadro dışı bırak sonra git euro üzerinden sözleşme imzala.

tüpçü için:
    kalk cumhurbaşkanlığı kararnamesine aykırı oalrak euro üzerinden şenol güneş ile sözleşme imzala sonra pılıyı pırtıyı topla kaç

2 nizede yazıklar olsun
    şenool güneşi günahım kadar sevmem
    ancak milli takımda iken haksız yere sözleşmesi iptal edildiği için milli talkımın başına getirilmeli diye yıllarca görüş belirttim
    kalıbının adamı değilmiş yanılmışım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kontrollü şekilde sınır kamplarında tutulabilirdi. Bu gelen geçen herkesi içeriye sorgusuz sualsiz almanın dünyada başka bir örneği yoktur sanırım.
    Bir büyük yalanda kurtuluş savaşında, Çanakkale de suriyelilerin bizimle beraber savaştığı yalanıdır. O dönemde halep nüfusunun ciddi oranı Türkmendi. Gelip savaşan da öz Türk fertleriydi. Yoksa osmanlıyı ingilizle birlik olup sırtından vuran arabın gelip Çanakkale de bizimle beraber savaştığına ben inanmam. İnanan cahiller buyursun inansın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

İstanbul Arnavutköy ' de iki grup arasında yaşanan silahlı çatışmada 3 kişi hayatını kaybederken 3 kişi yaralandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul Valiliği, Beyoğlu'nda 4 kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı yangınla ilgili bir şüphelinin Hatay'da yakalandığını bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Amed sportif oyuncusunun elinde jilet var ..

https://twitter.com/mesutcayir54/sta...878661120?s=21

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,789
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Amed sportif oyuncusunun elinde jilet var ..

https://twitter.com/mesutcayir54/sta...878661120?s=21
    Burnuma provokasyon kokusu geldi.Yara bereler jilet izine benzemiyor.
    Dolduruşa gelmemek lazım.

Banada video tuhaf geldi kameraları özel götürmüşler gibi ancak o adamda jilet olsada olmasada amedli oyuncunun tavırları sorcu ahlakıyla bağdaşmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    çözeemdim olayı nasıl yaapcakalr işlerini
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Aksaray'da arkadaşım var.

Geçmiş seçimde bir uyarım vardı.

Yani bu fiyatlar artmadan bu konuda bak patlıcanı bile 5TL ye yiyeceksin demiştim.

Uyarımı dinlemedi geçen dedim patlıcanı kaça yedin Niğde de diye sordum şimdi Niğde de ondan

12 TL dedi.

Ve ben ne dedim bunlar daha iyi günlerimiz dedim.

Yeter artık deme böyle şeyler dedi.Oy moy yok artık.

Anladım dedi bende anlamadın hala kızgınsın ondan hala içinde umut var.dedim.

Ekledim ta baştan beri ne diyorum ben dedim.Bop ve bunla bağlamda onların TÜRKİYE yi batırma projesidir demiştim ve hala aynı yerdeyim.

Ve batıracaklar ülkeyi bu yerel seçimde de yönetim değişmeyecek.

Hatta Cem Toker in dediği gibi artık yönetimi bırakmazlar geçmiş olsun dedim.

Bebelerin ve torunlarına Tanrı yardımcı olsun dedim.

Başa gelen çekilir.
    Kisin patlican domates biber olmaz ve yenmez. Olanlar sera urunu ve lezzetsiz icinde gida yok cunku mevsimi degil gunes lazim gunes yok

Kisin kis sebzesi yenir, nasil bir millet olduk mevsimleri bilen yok artik

Sayfa 14/1000 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •