Sayfa 152/1000 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Mansur Yavaşın Bana sahte imzayla 600 bin dolarlık senet verdi diye dava ettiği Necmettin Kesginin sunduğu 1998 tarihli ÖSYM sonuç belgesinin sahte olduğu belirlenmiş. ÖSYM sonuç belgesi üzerinde 100 puanlık artış yapılmış.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...yecek-41147134

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Reha Kaya artık özgür

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tüm sağlık emekçilerinin Tip bayramı kutlu olsun .

5. Reha Beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...... .......................... HOŞ GELDİNİZ....

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    sabahpatrontatileçıkıyor,forumbanaemanet,kaldırırı msabahkalkıncaben..
    boşveryatmayadevametsinneişivarforumda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    http://www.kasibeyaz.com.tr/kasibeyaz-vadi%CC%87

galeriden bakıver

Gaya'ya özgürlük
    galeriden baktım

rehagayayıboşveryatmayadevam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Anadolu Yatırım ( http://www.anadoluyatirim.com.tr ) Tarafından
    Hazırlanan Günlük Bülten:
    "Piyasalarda bu sabah karışık seyirler var…
    ABD-Çin arasındaki ticaret müzakerelerine yönelik pozitif beklentiler korunurken Trump son açıklamasında "acelemiz yok" dedi.
    Önceki gün beklentileri karşılayan TÜFE verisi sonrasında dün açıklanan manşet ÜFE ve çekirdek ÜFE'nin aylık bazda %0,2 olan beklentilerin altında %0,1 artması ile dayanıklı mal siparişlerinin beklentinin üzerinde gelerek pozitif havayı desteklemesinin etkisiyle ABD endeksleri dünü %0,5'i artan primlerle kapatırken bu sabah vadeli işlemlerde %0,1 civarında hafif düşüş var. Asya'da ise Çin'de düşük gelen sanayi üretimi verisi sonrasında Şangay'da %1'e yakın değer kaybı var iken Nikkei'de hafif alıcı yatay seyir var. Çin'de sanayi üretimi Ocak-Şubat döneminde %5,6'lık artış beklentisinin altında %5,3 artarken 2009'dan bu yana en kötü yıl başlangıcının yaşanmış oldu.

İngiltere Parlamentosu, Brexit anlaşmasının reddedilmesi sonrasında dün yapılan anlaşmasız ayrılma da kabul edilmedi. Bugün Brexit'in ertelenmesine yönelik oylama yapılacak. Hazırlanan taslak önergede, 20 Mart Çarşamba gününe kadar Parlamento'nun Brexit anlaşmasını onaylamaması halinde AB'den çıkışın bir defaya mahsus olmak üzere 30 Haziran'a ertelenmesi öngörülüyor. Ertelemenin olabilmesi için de İngiltere Parlamentosu'nun ardından AB üyelerinin de onay vermesi gerekiyor. 1,33'ün üzerine çıkan GBP/USD paritesi an itibariyle 1,3248 civarında.

AB Parlamentosu, dün Türkiye'nin üyelik müzakerelerinin askıya alınmasına ilişkin raporu oyladı. Bağlayıcılığı olmayan ve sadece tavsiye niteliği olan karar sonrasında Türkiye'nin eleştirileri sert oldu. Şimdi gözler yarın 4 yıldır toplanamayan Ortaklık Konseyi toplantısında olacak. Toplantıya Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu katılacak.

Bugün yurt içinde Ocak ayı sanayi üretimini, yurt dışında Almanya'da Şubat ayı TÜFE verisini, ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ile yeni konut satışlarını takip edeceğiz. Ocak ayı sanayi üretiminin yıllık bazda %7,5-8 düşmesi bekleniyor. Sanayi üretimi verisi büyüme beklentileri açısından önemli.
    Küresel piyasalardaki karışık seyirlerin etkisiyle bu sabah BIST'te yatay başlangıç bekliyoruz. 102.500-103.000 önemli direnç bölgesi olmaya devam ederken dün yaşanan tepki alımlarının devamı için aşağıda 101.500 korunmalı. 101.500 altında 101.000-100.700 kritik destek bölgesi."

Sayfa 152/1000 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •