Sayfa 536/1000 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Top çulukları iyiydi.Biliniyordu cemaat ilişkileri hala dokunulmayanlarda var.
    Emre belezoglu hakan unsal ertuğrul sağlam bulent korkmaz ve kardesi fenerde oynayan bulent siyadı aklima gelmedi antrenörlük yapıyor şimdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Oda akıllanmış demekki kapalıyken konuşunca dolar armaz demiş demekki.
    Kinusmaya bAsladiginda not aldim 5.54 tu konusurken 58 e kadar cikti sysunca 52 ye kadar inip 54 kapatti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ankara'da İskitler'de kağıt toplayan Afganların kaldığı metruk binada çıkan yangında en az 5 kişi hayatını kaybetti. Çok sayıda yaralı var.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kırklareli'nde akşam saatlerinden bu yana haber alınamayan 11 yaşındaki Zeynep Esin metruk binada ölü bulundu. Zeynep Esin'in öldürülmesiyle ilgili bir kişi gözaltına alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Akar: Bugüne kadar 16.294 personel İhraç edildi

ÖSYM, sınav güvenliğini sağlamak ve kopyanın önüne geçmek için teknolojik tedbirlerini artırıyor. Bu kapsamda, okul bina ve salonlarında görüntü alan kamera sayısı 80 bini aşacak.

Bakırköy Adliyesi ' ne baltayla gelen ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Sedat Güç (28) hakkında ' Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit ' suçundan 2 yıldan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Baltazar ..

İngiltere swap faizleri yeniden 100’ün üzerinde .

Sayfa 536/1000 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •