Sayfa 569/1000 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Arkadaslar bir sey soracagım, kredı kartı ekstremde 2 tane harcama var
    27 tl ve 43.50 tl işyeri milli piyango görülüyor ve ben hiç hatırlamıyorum bu işlemi
    Hme milli piyangodan ne alınabilirki bu paralara, yılbaasından yılbasına bır tane ceyrek alırımoda nakıt

2. Böyle birdurumla karsılasan varmı acaba?

Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Arkadaslar bir sey soracagım, kredı kartı ekstremde 2 tane harcama var
    27 tl ve 43.50 tl işyeri milli piyango görülüyor ve ben hiç hatırlamıyorum bu işlemi
    Hme milli piyangodan ne alınabilirki bu paralara, yılbaasından yılbasına bır tane ceyrek alırımoda nakıt
    Cüzdanda bile dokunmatik kartlardan çekim yapıyorlarmış.

Post cihazını cüzdana yaklaşırak temassız işlemle ben aliminyum folyalı blokaj kullanıyorum.

Karta temas ettirmeden cüzdanda bir önündeki göze folya yerleştirdim ne olur ne olmaz diye.

Paranoyak olduk lakin bu işler gittikçe daha kötüye gidecek.açlık ve yoksulluk suriyeli artı komşu dolandırıcılar hep burada
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bir unutkanlık hatirası daha kayınvalidenin buzdolabina et koymayagiittim evde kimse yok etleri koydum disari ciktim arabanin anahtari yok iceri girdim her yeri aradim yok.ciktim ford servisini aradim kaskonuz var mi dediler var diyince kaskoyu arayin dediler aradim bana cilingirin numarayi verdiler. Aradim geliruz acariz yeni anahtarida veririz dediler ama yogunuz anca yarin olur dediler. Yazdirdim adresi tekrar eve girdim her yeri aradim yeniden bulamadım. Sonra buzlugun kapağını açtım anahtar karsimda iptal ettirdim anahtarciyi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Ibankaya durumu yazdım adamlar şifre kullanarak işlem yapmıssınız dıyor,
    13 marttakı işlemi hatırlamıyorum, milli piyangonun önünden geçmem
    Çok ilginç

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bir unutkanlık hatirası daha kayınvalidenin buzdolabina et koymayagiittim evde kimse yok etleri koydum disari ciktim arabanin anahtari yok iceri girdim her yeri aradim yok.ciktim ford servisini aradim kaskonuz var mi dediler var diyince kaskoyu arayin dediler aradim bana cilingirin numarayi verdiler. Aradim geliruz acariz yeni anahtarida veririz dediler ama yogunuz anca yarin olur dediler. Yazdirdim adresi tekrar eve girdim her yeri aradim yeniden bulamadım. Sonra buzlugun kapağını açtım anahtar karsimda iptal ettirdim anahtarciyi
    2 anahtar sahıbı olmakta fayda var

Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Ibankaya durumu yazdım adamlar şifre kullanarak işlem yapmıssınız dıyor,
    13 marttakı işlemi hatırlamıyorum, milli piyangonun önünden geçmem
    Çok ilginç
    Şifre girmişseniz iade sansınız yok ama siz yinede İtiraz kaydı oluşturun firmanın bilgilerini isteyin. Kart ekstrenizde de işlemin yapıldığı il yazar . Ben milli piyangonun doğrudan kredi kartı işlem yaptığını sanmıyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bunun unutkanlikla alakasi yok, eve körkütük donmus!
    Aynen öyle.Fabrikada çalışırken dustan sonra günlük elbiseleri giyip kafaya baretle ve bazı zamanda is ayakkabısı ile eve gittiğim çok olmustur.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 569/1000 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •